IV. kolo: Export tří bodů z Ostrožské Lhoty!

IV. kolo Okresního přeboru

Zápas: FK Ostrožská Lhota vs. TJ Sokol Březová  2:3 (1:2)

V nervózním úvodu, kdy oba týmy kazily přihrávku i zakončení, se až v 19. minutě prosadil hostující Zámečník, který vstřelil po centru úvodní gól, 0:1. Za dvě minuty dokázali domácí odpovědět Kopečkem, kdy obranka padla krásnou střelou z 20. metrů, 1:1. Bohužel ve 27. minutě udělala velkou hrubku domácí obrana, a tak pro Čaňa již nebyl problém skórovat, 1:2. Do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo.

V úvodu druhé půle hosté neproměnili pokutový kop, ale přesto se jim podařilo skórovat v 50. minutě Pomajbíkem, 1:3. Domácí na to opět odpověděli v 54. minutě, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Pešík, 2:3. Do konce utkání domácí stupňovali svůj tlak, ale branku již nevstřelili.

Nejlepší hráči:  Erik Pešík - David Pomajbík
Branky:  21. Kopeček M., 54. Pešík E. – 19. Zámečník D., 27. Čaňo P., 50. Pomajbík D.

ŽK:  45. Pešík E., 75. Brhel A. – 61. Čaňo P., 83. Smítal Jo.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  2. 9. 2018

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  202

Stadion: Ostrožská Lhota

Hlavní rozhodčí: Michal Štulíř (Uherské Hradiště)

AR1: Roman Obdržálek (Uherské Hradiště)

AR2: Petr Hanáček (laik)

Ostr. Lhota: Gál M. – Žajdlík M., Štergenich P., Radoch P., Pešík E. – Pešík D., Machala J. (50. Zbořil F.), Lučný O. (90. Zelený Š.), Kopeček M. (78. Bahula L.) – Horák K., Brhel A.

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Vojtek J., Čaňo D. – Smítal Ja. (63. Kejkrt D.), Trecha J. (90.Uher L.), Čaňo P., Smítal Jo. – Pomajbík D., Zámečník D. (83. Chovanec D.)
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox