tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

III. Vánoční turnaj rozlosován: Dvojnásobní obhájci Rozvedení, s.r.o. letos do něj nezasáhnou

III. Vánoční halový turnaj byl rozlosován, úvodní zápas obstarají Kávový povaleči a Galácticos. Letos se přihlásilo sedm týmů a zvolili jsme hrací systém - každý s každým. Každý tým čeká porce šesti zápasů a kdo získá nejvíce bodů, tak vyhraje celý turnaj. Do letošního ročníků se nepřihlásili dvojnásobní obhájci Rozvedení, s.r.o. z Ostravy, a tak s jistotou mohu říct, že turnaj vyhraje někdo jiný.
První tři týmy získají ocenění, které do turnaje věnovala společnost Vastap, s.r.o. ze Strání a také ceny od obecního úřadu Březová. Dále každý účastník obdrží tašku s věcnými cenami. Organizátoři turnaje ocení nejlepšího hráče, brankáře a střelce turnaje.
Autor: pal
Rozlosování 2019 
Klikni pro stažení
Propozice_pravidla 2019 
Klikni pro stažení
23.12.2019 13:50:13
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one