III. Vánoční turnaj rozlosován: Dvojnásobní obhájci Rozvedení, s.r.o. letos do něj nezasáhnou

III. Vánoční halový turnaj byl rozlosován, úvodní zápas obstarají Kávový povaleči a Galácticos. Letos se přihlásilo sedm týmů a zvolili jsme hrací systém - každý s každým. Každý tým čeká porce šesti zápasů a kdo získá nejvíce bodů, tak vyhraje celý turnaj. Do letošního ročníků se nepřihlásili dvojnásobní obhájci Rozvedení, s.r.o. z Ostravy, a tak s jistotou mohu říct, že turnaj vyhraje někdo jiný.
První tři týmy získají ocenění, které do turnaje věnovala společnost Vastap, s.r.o. ze Strání a také ceny od obecního úřadu Březová. Dále každý účastník obdrží tašku s věcnými cenami. Organizátoři turnaje ocení nejlepšího hráče, brankáře a střelce turnaje.
Rozlosování 2019
Klikni pro stažení
Propozice_pravidla 2019
Klikni pro stažení