III. kolo: S Vlčnovem jsme na domácí půdě padli

III. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Vlčnov  0:2 (0:0)

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Jsem obrovsky zklamaný. Klukům nemám co vyčíst. I když kvalita byla na straně Vlčnova, který má obrovsky zkušený mančaft, tak z našeho týmu jsem cítil obrovské nadšení a snahu získat doma nějaké body. Vlčnovu jsme byli naprosto vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase jsme měli o jednu šanci víc než hostující mužstvo. Hru jsme měli ve své moci. Klíčové chvíle přišly po hodině hry. Nejprve jsme v 59. minutě měli vyloženou šanci, kterou hosté se štěstím odvrátili nad branku. Vzápětí rozhodčí velmi přísně vyloučil našeho Čaňa. Ani jeden z jeho zákroků, po kterých byl napomínán, nebyly nijak tvrdé. Bohužel sudí ponechal důraznější hru a pak se do toho zamotal. V deseti lidech jsme už kvalitnímu soupeři nedokázali vzdorovat. Hosté dali v závěru dva góly a vyhráli. Nám nepomohl ani gól v 91. minutě, který rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal.“
Nejlepší hráči: 74. Milan Křeháček - Jakub Tománek

Branky: 74. Tománek J., 82. Svadbík J.

ŽK:  8. a 60. Čaňo P., 57. Blažek P., 60. Čaňo D., 76. Uher J., 76. Janků D., 78. Vojtek J. - 41. Kašpařík P., 71. Fibichr J.

ČK: 60. Čaňo P. (Březová)

Datum utkání:  25. 08. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  130

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Martin Chmelina (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (90. Ševčík T.), Křeháček M., Janků D., Čaňo D. - Smítal Jo., Šmíd M., Čaňo P., Blažek P. (83. Chovanec D.) - Pomajbík D., Vojtek J. (86. Smítal Ja.)

Vlčnov: Machala L. - Matějíček M., Svadbík J., Kašpařík P., Mikulec M. - Machala D., Tománek J. (84. Kužela R.), Šobáň F. (66. Gregor R.), Stojaspal M. (90. Čagala O.) - Fibichr J. (90. Minařík M.), Kameník J.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 04. 11. 2019; 18:10 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox