III. kolo: Nervák až do konce! TJB přestřílela Jarošov a slaví první vítězství v sezóně!

III. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Slavoj Jarošov  5:4 (2:1)

Branky:  6. a 56. Pomajbík D., 10. Trecha J., 55. Šmíd M., 73. Machálek J. (z pen.) - 11., 65. a 83. Pavlas Z., 78. Stojaspal M.

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Oproti minulému zápasu jsem udělal nějaké změny v sestavě. Začátek nám ohromně vyšel a již v desáté minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale než jsme doslavili, soupeř hned snížil na 2:1. V tu dobu byl Jarošov lepší než my, ale do konce poločasu jsme to jakžtakž přežili a soupeř nás nepotrestal dalším gólem. Ve druhém poločase jsme hru srovnali a během dvou minut vstřelili další dvě branky na 4:1. Hosté ale zase výsledek hned zkorigovali na 4:2. Pak po faulu na Pomajbíka proměnil Machálek penaltu a zdálo se, že zápasu v klidu dohrajeme. Definitivně mohl rozhodnout Pomajbík. Šel sám na branku, ale nastřelil tyč a soupeř nám dal po naší chybě gól na 5:3. V 84. minutě Jarošov snížil na 5:4 a my se až do konce třepali o vítězství. Hosté nás v závěru sevřeli centry, který chodil do naší šestnáctky jeden za druhým. Všechno jsme ale nakonec ubránili. Kluky musím pochválit za bojovnost. Z výsledku je jasné, že nějaké chyby udělali, i proto padlo tolik branek.“

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Bohužel jsme nezachytili začátek a už v desáté minutě prohrávali 0:2. Naštěstí se ním o minutá později podařilo snížit na 2:1. My jsme nezvládli ani začátek druhého poločase, za deset minut jsme dostali další dva góly a prohrávali 1:4. Pak jsme zase snížili a měli více ze hry, převahu, ale udělali jsme penaltu a zase to bylo o tři branky. Dál jsme ale hráli a soupeře tlačili. Vstřelili jsme dvě branky a ke konci sahali po vyrovnání. Domácí už ale náskok ubránili. Bohužel jsme po tom, co jsme nezachytili nástup obou poločasů, těsně prohráli.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  44. Mahdal D., 70. Jurásek D., 81. Holboj M. - 17. Roubínek V., 78. Omelka Martin

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  22. 8. 2021

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Petr Hanáček (laik)

Březová: Bruštík D. - Smítal J., Machálek J., Mahdal D., Holboj M. - Chovanec D. (88. Miškář V.), Trecha J. (63. Jurásek D., 94. Křeháček D), Čaňo P. (93. Ševčík T.), Panák J. (57. Uher L.) - Pomajbík D., Šmíd M.

Jarošov: Otruba P. (59. Škráček D.) - Běťák M., Jančík M., Komárek V. (73. Němec M.), Omelka Marek - Omelka Martin, Pavlas Z., Stojaspal M., Roubínek V. (88. Kračovič M.) - Talaš D. (59. Škráček D.), Laga D.
23.08.2021 19:16:49
19.9.2021 v 15:00:
TJB vs. Huštěnovice
VII. kolo Okresního přeboru
12.9.2021 v 15:30:
Babice vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Babice
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox