III. kolo: Derby vyznělo lépe pro domácí TJB!

III. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FC Bánov  2:0 (1:0)

Domácí začali mohutným náporem, kopali sérii tří rohových kopů, ale až po čtvrtém kopu ve 12. minutě se prosadil Pavel Čaňo. I nadále byli domácí lepší, Pomajbík ve 25. minutě šel sám na gólmana hostů, ale vystřelil těsně vedle. Hosté byli prakticky neškodní. Ve 44. minutě z přímého kopu nastřelil Pomajbík břevno.

Ve druhé půli byli opět lepší domácí a po jednom rohovém kopu jen těšně hlavou minuli bránu. Hosté poté zabrali, měli skvělých dvacet minut na vyrovnání, ale to se jim ani z jedné ze šancí, ať to byl Solár nebo Polanský, nepodařilo. Březová se probudila v 80. minutě, kdy kanonýr Pomajbík utekl hostující obraně a do prázdné brány upravil na 2:0. Hosté se sice snažili o zkorigování, to se jim ale nepodařilo. Pomajbík navíc mohl v 88. minutě přidat další branku, ale po brejku minul bránu.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík – Luboš Mahdal

Branky:  12. Čaňo P., 80. Pomajbík D.

ŽK:  35. Čaňo P. - 43. Mahdal D., 77. Polanský L.

Datum utkání:  26. 8. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  93

Hlavní rozhodčí: Josef Zámečník (Slavkov)

AR1: Jan Šupák (Strání)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík T., Vojtek J., Čaňo D. - Miškář V. (86. Mahdal D.), Trecha J. (84. Smítal Ja.), Čaňo P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Zámečník D. (66. Chovanec D.)

Bánov: Valenta M. - Suchánek P., Solár M., Polanský T. (60. Machalík D.), Mušuta M. - Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal D. (88. Černý O.), Guryča R. - Bobek P., Beníček J. (80. Polášek M.)
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox