III. kolo: DDK: Šumicím stačilo 34 sekund

III. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Šumice  3:5 (1:3)

Diváci si ještě nestačili sednout na místa a hosté už ve 34. sekundě dali úvodní branku hráčem Florešem. O tři minuty později kopali hosté roh a kapitán Žampach hlavou zvyšoval na 0:2. Ve 12. minutě domácí zkorigovali výsledek na 1:2, když se prosadil hlavou Michal Janků. Už ve 20. minutě po krásném centru nejvýše vyskočil Kunovský a zvýšil vedení na 1:3.

Do druhého poločasu lépe vstoupili opět hosté, když v 62. minutě po faulu domácího Uhra kopali pokutový kop, který Ivan Pilka proměnil. V 74. minutě domácí snížili, když Frühaur přeloboval brankáře hostů. V 81. minutě Stanislav Pilka hlavou zvyšoval na 2:5. Domácí jenom zkorigovali skóre na 3:5 střídajícím hráčem Majerem.

Nejlepší hráči: Patrik Frühauf - Jan Žampach

Branky:  12. Janků M., 74. Frühauf P., 83. Majer J. - 1. Floreš L., 4. Žampach J., 20. Kunovský R., 62. (p) Pilka I., 81. Pilka S.
ŽK:  19. Janků D., 61. Uher J. - 79. Jiřík M.
ČK: 62. Uher J. (Březová)

Datum utkání:  21. 8. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  120

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Bojkovice)
AR1: Martin Tokoš (Strání)
AR2: Jan Šupák (Strání)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík T., Janků D., Čaňo D. - Ševčík P., Frühauf  P., Smítal Ja. (29. Čaňo P.), Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků M. (57. Majer J.),

Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Valášek P., Pilka S., Pilka I. - Pančocha J., Ondřej T., Marek V. (69. Vykydal M.), Kunovský R. - Kelíšek M., Floreš L. (78. Hřib J.).
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox