II. kolo: Z Bílovic vezeme bod

II. kolo Okresního přeboru, sezóna 2020/21:

Zápas: TJ Bílovice vs. TJ Sokol Březová  1:1 (1:0)

Branky:   5. Mikšaník D. - 55. Čaňo P.

Fotbalisté TJ Bílovice v domácí premiéře přivítali TJ Sokol Březová a věřili, že po vydařeném bodu v Jarošově přidají další tři. Jenže v dresu soupeře nechyběl kanonýr Pomajbík, který v úvodním kole třemi góly sestřelil zálohu Strání.

Bílovičí zahájili střetnutí lépe, hosté se ještě nestihli u Zlámackého potoka rozkoukat a v páté minutě prohrávali 0:1. Do střelecké listiny se zapsal pohotovou střelou Mikšaník. Kdo čekal, že se otevřou stavidla ofenzívy, byl zklamaný. V prvním poločase už vlasntě přinesl vzrušení jen karetní mariáš sudího Mahdala, který běhen jediné minuty ukázal zblízka žlutou kartu Hlaváčkovi na jedné a Holbojovi na druhé straně.

Ve druhém poločase se už ale bylo na co dívat, oba týmy však předvedly festival zahozených šancí. Přesnou muškou se prezentoval pouze hostující Čaňo, který parádní trefou v 55. minutě určil konečný stav zápasu. Zbylé tři vyložené šance totiž Březová spálila.
ŽK:  39. Hlaváček P., 60. Vajdák L. - 38. Holboj M., 85. Smítal Jo.

AR2:  Dominik Janků (laik)

Bílovice: Valeš M. - Zlámal Z., Gajdošík E., Mikšaník D., Hanák M. - Žůrek A., Gábor L., Bajaja K., Vájdák L. - Zlatý I. (75. Ondrůšek V.), Hlaváček P.

Březová: Bruštík D. - Smítal Ja., Machálek J., Mahdal D. (80. Uher L.), Jurásek D. (83. Trecha J.) - Smítal Jo., Šmíd M. (44. Chovanec D.), Čaňo P., Hanák T. (78. Hanesovský D.) - Pomajbík D., Holboj M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox