II. kolo: Z Bílovic odjíždíme s prázdnou

II. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Bílovice vs. TJ Sokol Březová  4:2 (3:0)

Hosté vstoupili do utkání aktivněji. V 15. minutě se však diváci dočkali překvapivého gólu, když Zlatý nachytal nečekanou střelou brankáře Bruštíka a otevřel skóre utkání. Za hosty mohl odpovědět Smítal, avšak neuspěl. Na druhé straně se vytáhl gólman Bruštík proti přímému kopu Gajdošíka. Ve 25. minutě hostující Vojtek ve velké šanci orazítkoval tyč. Ve 32. minutě se krásnou střelou prosadil Semela a zvýšil na 2:0. Ve 36. minutě nechytatelnou střelou zvýšil na 3:0 Zlatý.

Ve druhém poločase vykřesal pro Březovou naději Pomajbík, který v 51. minutě vymetl šivenici, 3:1. Hosté byli ve druhém poločase lepším týmem, avšak jejich snahu uťal v 70. minutě Zlatý, který dovršil hattrick, 4:1. V 90. minutě upravil výsledek hostující Ševčík, 4:2.

Nejlepší hráči:  Ivan Zlatý – Josef Vojtek

Branky:  17., 36. a 70. Zlatý I., 32. Semela E. - 51. Pomajbík D., 90. Ševčík T.

ŽK:  57. Sedlář A. - 79. Čaňo P.

Datum utkání:  19. 8. 2018

Čas výkopu: 17:00

Diváci:  78

Stadion: Bílovice

Hlavní rozhodčí: Pavel Rochovanský (Mařatice)

AR1: Petr Valeš (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Bílovice: Vrzal R. - Zlámal Z. (82. Heger D.), Trubačík V., Trubačík M., Semela E. - Sedlář A., Mikšaník D., Kučík O., Hanák M. - Gajdošík E., Zlatý I. (73. Bajaja K.)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P., Ševčík T., Vojtek J., Čaňo D. - Smítal Ja. (71. Miškář V.), Trecha J. (78. Uher L.), Smítal Jo., Kejkrt T. - Pomajbík D., Mahdal D. (33. Přibyl M.)
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox