II. kolo: Totální kolaps! TJB si odváží z Havřic pět branek

II. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Tatran Havřice vs. TJ Sokol Březová  5:0 (1:0)

Pavel Slavíček, trenér Havřic: „Se vstupem do sezony jsme spokojený. I když jsme po dvou kolech první, na postup rozhodně nemyslíme. Výsledky rozhodně nepřeceňujeme, i když zápasy nám vyšly. Proti Březové to ještě v prvním poločase bylo vyrovnané, druhý poločas už však byl jasně v naší režii. Soupeř jsme nedovolili vůbec nic. My jsme už za bezbrankového stavu měli dvě, tři gólovky, ale prosadili jsme se až ve 45. minutě. Ze základní sestavy nám chyběl jenom Janíček.“

Ladislav Kalina, trenér Březové: „V prvním poločase jsme se soupeřem drželi krok, bylo to vyrovnané. Domácí měli dvě či tři úplně jasné šance, při kterých nás podržel brankář. My jsme zahrozili taky třikrát, ale moc gólové to nebylo, byť se to dalo proměnit. Zlom nastal ve 45. minutě, kdy jsme měli míč ve vlastní moci, ale nedokázali jsme jej odkopnout a po zaváhání a centru ze strany nám dal nekrytý domácí hráč gól do kabin. Hru jsem zkusil oživit střídání, než jsme inkasovali podruhé, jsme byli lepším týmem. Lépe jsme kombinovali i se pohybovali. V obrovském vedru nás však srazila hrubá chyba, branka na 2:0 byla zlomová. Někteří naši hráči po ní přesatli bojovat, nezvládli to. Chybělo nasazení, soupeři jsme cestu za výhru usnadnili. Havřice pak ještě třikrát skórovaly. V těchto výkonech nemůžeme pokračovat. Musíme se dát dohromady. Bohužel u některých hráčů byla patrná minimální snaha o otočení zápasu, což je pro mě zklamání, protože výsledek neodpovídá průběhu hry. Soupeř nám však ukázal, jak se má hrát jednoduše. To, co druhý poločas měl, to mu vyšlo. Domácí se mně ale líbili. Tak pět, šest jejich hráčů má na vyšší soutěž. Nám nepomohli ani střídající hráči.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

Branky:  45. Rachůnek M., 58. a 88. Zelinka P., 75. Rachůnek T., 79. Franc Z.

ŽK:  70. Havier J. - 41. Mahdal D., 86. Smítal J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  15. 8. 2021

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Havřice

Hlavní rozhodčí:
Václav Mahdal (Bystřice pod Lopeníkem)

AR1: Michal Rychlík (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Havřice: Rachůnek T. - Bania M., Slavětínský R., Polanský T. (62. Franc Z.), Klusák M. (62. Havier J.) - Rachůnek M., Buráň R., Bania J., Moštěk M. (28. Zelinka P.) - Rachůnek T., Maršálek M.

Březová: Bruštík D. - Uher J. (77. Panák J.), Machálek J., Mahdal D. (79. Ševčík T.), Jurásek D. (46. Chovanec D.) - Uher L. (61. Miškář V.), Šmíd M., Čaňo P., Smítal J. (88. Matějíček P.) - Pomajbík D., Holboj M.
23.08.2021 19:20:32
19.9.2021 v 15:00:
TJB vs. Huštěnovice
VII. kolo Okresního přeboru
12.9.2021 v 15:30:
Babice vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Babice
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox