II. kolo: O tři body jsme přišli v nastaveném čase

II. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Kněžpole  2:2 (0:0)

Od začátku diváci sledovali urputný boj. Do vyložených šancí se týmy v první půli moc nedostávaly. Výjimkou byla 34. minuta, ve které domácí Vojtek mohl otevřít hlavou skóre, ale hostující gólman výborně zakročil.

Skóre se poprvé měnilo až ve 48. minutě, kdy hostující Hančík střelou ze třiceti metrů a s pomocí pravé tyče poslal hosty do vedení. V 60. minutě domácí zahrávali rohový kop a přímo z něho se trefil Pomajbík. Už se zdálo, že utkání směřuje k dělbě bodů, ale v 82. minutě domácí zahrávali přímý volný kop, Křeháček našel neobsazeného Pomajbíka, který hlavou do protipohybu gólmana strhnul vedení na stranu Březové. V 86. minutě mohl o osudu utkání rozhodnout domácí Blažek, který šel sám na gólmana, ale jeho pokus zneškodnil Brázdil. Když už to vypadalo, že všechny body zůstanou doma, v 90. minutě zahrávalo Kněžpole přímý volný kop z dvaceti metrů a Maršálek střelou k pravé tyči zajistil dělbu bodů.

Nejlepší hráči:   David Pomajbík - Dominik Hančík
Branky:  60. a 82. Pomajbík D. - 48. Hančík D., 90. (+1.) Maršálek A.

ŽK:  6. Čaňo D., 12. Vojtek J., 82. Blažek P. (všichni Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  17. 08. 2019

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  85

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Richard Hodulík (Suchá Loz)

AR2: Bronislav Kovář (Krhov)

Březová: Bruštík D. - Smítal Ja. (85. Rokyta M.), Křeháček M., Šmíd M., Čaňo D. - Smítal Jo., Čaňo P., Blažek P., Laga D. (46. Chovanec D.) - Pomajbík D., Vojtek J.

Kněžpole: Brázdil O. - Večeřa M. (82. Venglík L.), Uherek R., Šopík R., Remeš V. - Palčík R., Otáhal D. (58. Večeřa T.), Hančík D., Flíbor D. - Maršálek A., Fránek J.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox