II. kolo: Export ze Sušic za tři body!

II. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sušice vs. TJ Sokol Březová  1:2 (0:1)

Do utkání lépe vstoupili hosté a v 10. Minutě se krásnou střelou z přímého volného kopu trefil Frühauf. Poté domácí srovnali hru, více ze hry ale měli hosté, kteří hrozili z brejkových situací, ale vždy zasáhl pozorný gólman Lašák.

Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou otočit výsledek, vytvořili si několik příležitostí, které ale nedotáhli do konce. V 62. Minutě zahrával hostující Janků přímý volný kop a střelou pod břevno překonal Lašáka podruhé. Utkání v závěru zdramatizoval domácí Šur, který v 81. Minutě střelou od tyčky snížil na 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale branku se už vsítit nepodařilo ani jednomu týmu.

Nejlepší hráči:  Zdeněk Lašák – Josef Uher
Branky:  81. Šur V. – 10. Frühauf P., 62. Janků M.
 ŽK:  49. Hejda A. – 11. Janků M.

Datum utkání:  14. 8. 2016
Čas výkopu: 17:00
Diváci:  140
Stadion: Sušice

Hlavní rozhodčí: Martinák Zdeněk (Břestek)
AR1: Krpal Bronislav (Nedakonice)
AR2: Šlechta Jakub (laik)

Sušice: Lašák Z. – Šur V., Mikulík M., Lahola I., Jurča A. (83. Novák M.) – Horňák T., Hejda M., Hejda A., Hastík P. (67. Omachlík D.) – Fojtášek V., Buřil Z.

Březová: Bruštík D. – Janků D. – Smítal Ja. (90. Miškář V.), Ševčík T. (86. Majer J.), Čaňo D. – Ševčík P. (71. Čaňo P.), Uher J., Frühauf P., Smítal Jo. – Pomajbík D., Janků M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox