I. kolo: Vstup do nové sezóny vyšel na výbornou, Bílovice jsme porazili 4:0

I. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Bílovice  4:0 (4:0)

První poločas byl ve znamení převahy domácích hráčů, kteří se spoléhali na rychlé brejky a také je náležitě využili. Ve 23. minutě se z přímého kopu trefil Pomajbík. Repete si zopakoval ve 36. minutě, když po chybě obrany, kde se srazili dva hostující obráci, využil své chytrosti a lehce zasunul míč do branky. Hattrick po sólu a ukázce své dovednosti završil ve 40. minutě opět Pomajbík. Na poločasových 4:0 uzavřel Vojtek střelou k tyči.

Druhý poločas se pouze dohrával, domácí byli s výsledkem spokojeni a prakticky zápas dohráli do vítězného konce.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Mikuláš Valeš
Branky:  23., 36. a 40. Pomajbík D., 44. Vojtek J.

ŽK:  67. Čaňo D. - 85. Žůrek A., 86. Hrňa M.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  11. 08. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  138

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Václav Jurásek (laik)

Březová: Bruštík D. - Smítal Ja., Křeháček M., Uher J. (56. Rokyta M.), Čaňo D. - Chovanec D. (71. Uher L.), Čaňo P., Šmíd M., Smítal Jo. - Pomajbík D., Vojtek J. (88. Trecha J.)

Bílovice: Valeš L. - Žůrek A., Žák J. (66. Hrňa M.), Zlámal J., Otáhal L. (85. Dujka F.) - Mikšaník D., Matějík J., Janota J., Hlaváček P. - Hanák M. (50. Lebánek R.), Zlatý I.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox