I. kolo: Slovácko si ze Zelniček odvezlo všechny body

I. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. 1. FC Slovácko C  1:2 (0:2)

Ladislav Kalina, trenér Březové: „V prvním poločase byl soupeř úplně někde jinde než my. Bylo vidět, že loni hrál ve vyšší soutěži. My jsme se mu nedokázali přizpůsobit, Hosté byli rychlejší, kombinačně zdatnější. Vytvořili si spoustu šancí, při kterých nás podržel brankář. Slovácko asi dvakrát nastřelilo tyčku. Když jsme se z toho dostávali, přišel sporný moment. Rozhodčí před naší šestnáctkou odpískal trestný kop, po kterém jsme prohrávali 0:1. Následně jsme udělali hrubou chybu, když jsme si dávali přednost a neodkopli míč, čehož soupeř využil k navýšení náskoku. My jsme v prvním poločase nastřelil tyčku a zahodili dvě šance, takže kdybychom po prvním poločase prohrávali 2:6, nikdo by nemohl nic říct. Tušili jsme, že soupeř nemůže tempo vydržet až do konce, což se taky potvrdilo. Nám druhá půle vyšla, kluci hráli výborně, na hraně svých možností a hlavně sil. Dřeli, bojovali, rvali se o body. A to jsem musel do pole poslat i náhradního brankáře. Krásným gólem se nám podařilo snížit. Za stavu 1:2 jsme měli spoustu nebezpečných situací. Létalo to kolem jejich branky. Nejblíže vyrovnání jsme byli v 87. minutě, kdy jsme z metru minuli branku. Takové šance by se měli proměnovat. Klukům jsem nic nevyčítal, naopak jsem ocenil jejich bojovnost. Soupeř byl nakonec rád za tři body. Nám chyběli tři klíčoví hráčei, kteří jsou na dovolené.“

Ladislav Pochylý, trenér Slovácka C: „Za výhru jsme rádi. První půlka byla jednoznačně v naší režii, byť domácí nastřelili tyčku, ale jinak tam nic zvláštního neměli. My jsme mohli přidat branku na 3:0, bohužel jsme místo navýšení náskoku dostali gól na 2:1 a až do konce střetnutí se báli o výsledek. Ve druhém poločase nás soupeř skřípl, my jsme ale jeho náporu odolali. Domácí ta měli nákopy a pár závarů, při jedné tutovce nás podržel brankář Zatloukal. Za stavu 2:1 měl velkou příležitost Sanchéz, pak útočníka Pitra fauloval v šestnáctce gólman, ale sudí Němec penaltu nezapískal. Jinak tým máme osekaný, v kádru máme jenom mladé a starší hráče. Nepočítám žádnými posilami z béčka ani dorostu. Máme jenom místní kluky a hráče z okolních dědin.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

Branky:  61. Uher L. - 30. a 34. Blažek R.

AR2: Vratislav Horňák (laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Smítal Jo., Ševčík T. (70. Chovanec D.), Jurásek D. - Panák J., Mahdal D., Čaňo P., Uher L. - Pomajbík D., Šmíd M. (75. Burda M.)

Slovácko C: Zatloukal M. - Pochylý L., Perůtka O., Šilhavý P., Sanchéz F. (59. Tvrdoň J.) - Piltr L. (83. Miskovič P.), Blažek R., Holinka T., Mazáč J. - Huráb L. (74. Blažek T.), Mareček M.

Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox