I. kolo: Proti Slavkovu bereme bod

I. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Slavkov  0:0

První půle se vyznačovala bojovností z obou stran. Hosté měli o něco více navrch, ikdyž domácí útočník Pomajbík dost zaměstnával hostující obranu. První šanci si v 8. minutě vytvořili hosté, když míč napálil těsně vedle Stojaspal. O pět minut později hostující Janků pálil z přímého kopu v úhlu, chtěl překvapit gólmana, ale ten ho vychytal. Ve 25. minutě měl repete opět Janků, ale jeho šanci gólman vyrazil. Ve 36. minutě hosté vsítili branku, avšak pro ofsajd nebyla uznána. Na druhé straně vyzkoušel Pomajbík gólmana Pochylého, ale ten vyrazil na roh. V poslední minutě první půle střílel z dvaceti metrů Bukvic, gólman však robinsonádou jeho střelu zlikvidoval.

Druhá půle byla opět bojovná, hosté měli znovu v poli navrch.

Nejlepší hráči:  Dušan Bruštík – Pavel Pochylý

Branky:  ---

ŽK:  75. Smítal Ja. - 20. Janků M.

Datum utkání:  12. 8. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  320

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Luděk Hrbáč (laik)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P., Ševčík T., Vojtek J., Čaňo D. - Havlík J., Trecha J. (66. Smítal Ja.), Smítal Jo. (90. Přibyl M.), Kejkrt D. - Pomajbík D., Mahdal D. (80. Uher L.)

Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Jankůj M. - Chovanec M., Halík J. (60. Michalec J.), Habarta J. (78. Mančík M.), Bukvic M. - Janků M., Maštalíř J. (65. Husták M.)
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox