I. kolo poháru OFS UH: Zápas opět rozhodovaly penalty, tentokrát více štěstí měli Slavkovjané

I. kolo poháru OFS UH
TJ Sokol Březová vs. TJ Slavkov  2:2 (2:0), na pen.: 4:5

V I. kole poháru OFS UH 2016/17 na sebe narazili Březová a Slavkov. Hosté se v minulém soutěžním ročníku OP umístili na špici tabulky, zatímco hosté do nového ročníku postoupili z prvního místa. Zápas dvou rozdílných poločasů musely nakonec rozhodnout pokutové kopy.

V prvním poločase domácí vstřelili dvě branky zásluhou Frühaufa a Pomajbíka, z 11., resp. 33. minuty. Poločas tedy vyhráli domácí 2:0.

Druhý poločas vstřelili dvě branky tentokrát hosté, když v posledních patnácti minutách vyrovnali skóré zásluhou Rožnovského a Luxe.

Na řadu přišly pokutové kopy, ve kterých se hosté ani jednou nemýlili. A když domácí jednou nedali, postoupili do dalšího kola hosté.

Branky:  11. Früfahauf P., 33. Pomajbík D. - 75. Rožnovský J., 83. Lux R.
ŽK:  70. Smítal Jo., 88. Janků D. - 11. Švardala Z., 40. Stojaspal R., 43. Jankůj M.

Datum utkání:  31. 7. 2016
Čas výkopu: 17:00
Diváci:  90

Hlavní rozhodčí: Králíček Pavel (Vlčnov)
AR1: Tokoš Martin (Strání)
AR2: Šupák Jan

Březová: Majer J. - Trecha J. - Uher J., Ševčík T., Smítal Jo. - Čaňo D. (55. Smítal Ja.), Janků D., Frühauf P., Ševčík P. - Poamjbík D., Janků M.

Slavkov: Pochylý P. - Halík J., Zimčík P., Rožnovský T., Polák V. - Stojaspal R., Lux R., Jankůj J., Chovanec M. - Pastorek P., Švardala Z.

V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox