tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Hráč P. Čaňo na měsíc mimo hru

Hráč P. Čaňo na měsíc mimo hru

Pro útočníka TJB Pavla Čaňo nezačíná sezona vůbec dobře. Po prvním odehraném zápase (TJB vs. Petrůvky) si přivodil zranění, které ho nepustí do dalších zápasů.  Po dnešním vyšetření v Uhersko-brodské nemocnici, mu doktor diagnostikoval natažené šlachy a minimálně na měsíc mu zakázal jakýkoliv sport. „Doktor mi chtěl dát sádru, ale na to jsem nepřistoupil", promluvil samotný hráč. Ptám se ho: „A jak budu chodit do školy", na což mi odpověděl, „že nebudu, že mám být 3-4 týdny doma"!

A jak se to zranění vůbec přihodilo? „Byl to nepatrný souboj o míč, kdy mi Michal přihrával míč, já si ho chtěl pustit, ale protihráč mi tam dal nohu a nějakým nešťastným způsobem jsem si způsobil v kotníku to zranění. Stalo se to ještě v prvním poločase a to jsem hrál ještě půlku druhého", dokončil.

29.03.2010 16:54:44
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one