tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Generálku naši fotbalisté zvládli

Generálku naši fotbalisté zvládli

V generálce před jarními odvetami OS porazil TJB mužstvo z Petrůvek 2-1. Branky za náš tým dávali Plášek Vl. a nová tvář v TJB Polanský Tomáš!

Domácí mužstvo TJB se týden před začátkem odvet chtělo sehrát a proto trenér Majer vyslal na trávník základní jedenáctku, která by měla nastoupit i v prvním zápase na půdě Hradčovic. Naši se dlouho oťukávali a mnohdy bojovali s míčem, neboť terén byl značně nerovnoměrný po zimním období. První branka padla v půli prvního poločasu, kdy se výstavní trefou do šibenice prosadil Plášek, 1-0. Domácí dali i další gol, ale pro offside nebyl uznán. V prvním poločase domácí jasně dominovali a ovládali hru, avšak další gol se již nepřidali.

V druhém poločase pokračoval domácí tým v nátlaku, a hned přidal další gol. První kontakt s míčem znamenal pro T. Polanského první gol za TJB v přípravě, 2-0. Podobně pokračoval celý druhý poločas, avšak domácí další gol nepřidali. Na druhé straně se podařilo hostům vsítit čestný úspěch, kdy z brejku snížili na konečných 2-1.

Vítězství domácích bylo zasloužené a jen kvůli žalostné koncovce bylo jejich vítězství tak malé. Jediným negativem utkání bylo zranění P. Čaňa, který start sezony nestihne (více v článku: Hráč P. Čaňo na měsíc mimo hru).
29.03.2010 16:58:53
Pavel Čaňo
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

0:1 (0:1)
XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one