tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Futsalový turnaj LAZOR CUP 2013 ve Vyškově

V sobotu 19. 1. 2013 se v hale ZŠ Purkyňova uskutečnil 5. ročník futsalového turnaje Lazor CUP. Do turnaje se přihlásilo 16 mužstev a vzhledem k názvům některých mužstev se nedalo nic předvídat o kvalitách přihlášených mužstev. Nakonec jsme byli velmi mile překvapeni jak my, tak i spousta diváků, kteří se přišli na turnaj podívat a mohli vidět v akci reprezentanty ve futsale a některé ligové hráče futsalových mužstev.
Turnaje se zúčastnily i tradiční silné mužstva Pivovaru, domácích - Lazoru - Domus, Sokolu Bučovice, Tatranu Rousínov a přijelo i mužstvo ze Zlína AD Sport.cz, které také prokázalo kvalitu, TJ Sokol Březová a překvapily také mužstva poskládané z hráčů několika mužstev.
Kvalita turnaje se podstatně oproti minulému ročníku zvedla a přítomných 200 - 250 diváků v hale se mělo stále na co dívat.

Skupina C
Mužstva - Sokol Bučovice, TJ Sokol Březová, United Vyškov, ALL Stars Vyškov

Zde mělo být favoritem mužstvo Sokolu Bučovice, ale svou úlohu nezvládlo a tak ukončilo účast na turnaji již po základní skupině, asi nejvíce jej musí mrzet úvodní utkání s TJ Sokol Březová, kdy dostali dva góly v poslední minutě a prohráli 2 : 1. I v dalších zápasech měli určitě na víc, ale hraje se celou dobu, ne jen posledních 5 minut.
Mužstvo TJ Sokol Březová je pro nás neznámé mužstvo, ale na turnaji předvedli sympatickou hru a podporování svými fanoušky, kteří jim připravili skvělou atmosféru a dotlačili svůj tým až k prvnímu místu ve skupině, o nějž bojovalo v závěrečném utkání s mužstvem ALL Stars Vyškov, v němž se jim povedl úžasný kousek, když během posledních dvou minut dokázali nepříznivý stav 1 : 4 srovnat na 4 : 4.
Mužstvo United Vyškov nepodávalo špatné výkony, ale na další mužstva ve skupině nestačili.
Mužstvo ALL Stars Vyškov bylo složeno z dorostenců Vyškova, z nichž polovina byli hráči Lazoru - Domus a předvedli velmi dobré výkony a po zásluze se radovali z druhého postupového místa. Ze skupiny postoupily mužstva Sokol Březová a ALL Stars Vyškov.
Ve čtvrtfinále se náš tým utkal s týmem Darmo pokus, kterému podlehl 4:1. Náš tým se turnaje zúčastnil poprvé a změřil síly s futsalovými reprezentanty a ukázal svoji bojovnost a dravost a po zásluze jsme se dostali až do čtvrtfinále!

Zdroj: http://www.lazorvyskov.cz/lazorcup2013/html/index.html

Autor: pal

21.03.2013 22:00:34
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one