tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Fotbalové jaro startuje: Favoritem jsou Šumice

Dlouhá zimní přestávka skončila, o víkendu startují odvety jarní části fotbalové sezony 2016/17. Z pozice favorita na postup do vyšší soutěže do ní vstupují Šumice. Šumice vedou soutěž po podzimní části  (34b.) o osm bodů před druhým Uherským Ostrohem, Havřicemi a Bílovicemi. Na páté pozici Březová ztrácí devět bodů. Pokud Šumice navážou na podzimní výsledky, neměl by jim postup po dlouhých letech uniknout. „Určitě ale vyhráno nemají, a nic nedostanou zadarmo“, z ní z tábora Březové. Březová zajíždí hned ve druhém jarním kole na horkou půdu Šumic, kde se bude rozhodovat o postupu. Určitě se o postup poperou Havřice nebo Uherský Ostroh, Bílovicím odešel jejich nejlepší útočník Sedlář, který dal přednost zahraničnímu angažmá.

Na opačném pólu tabulky se nachází poslední Sušice a záloha Dolního Němčí s 10 –ti body. Tyto týmy čeká horké jaro, protože v případě sestupu jim hrozí pád do Okresní soutěže. Od nové sezony 2017/18 to bude po zrušení Základních tříd poslední soutěž na Uhersko-brodsku a hradišťsku. Vyhráno ještě nemají ani v Jalubí, nebo ve Slavkově. V případě sestupové laviny by sestupovalo více týmů.

Program prvního jarního kola – XV. hraném: 2. 4. 2017 v 15:30:
Březová –Sušice, HR: Tureček, v 15:00
Jalubí-Šumice, HR: Bednář
Kněžpole-Slavkov, HR: Martykán
Bánov-Topolná, HR: Zelený
Bílovice-Dolní Němčí B, HR: Vitásek
Havřice-Jarošov, HR: Mahdal
Autor: pal
02.04.2017 10:59:31
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one