tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Fotbalová soutěž zvedá svou oponu, začínáme ve Slavkově

Zimní fotbalová přestávka se uchyluje ke svému konci a fotbalový fanoušek již netrpělivě vyhlíží start jarních odvet. Vyšší soutěže začaly již na začátku března, ovšem ta, ve které hraje A-tým TJB, začíná až 23. března. V prvním zápase Okresního přeboru zajíždíme do Slavkova, kde se hraje již tradičně v sobotu. Domácím fanouškům se A-tým představí následující týden, kdy bude hostit Bílovice.

Po podzimní části skončil A-tým na páté pozici, a to jen o skóre za Ostrožkou Novou Vsí. Na třetí zálohu Strání ztrácíme jen bod. „O postup se nejspíš popere Slavkov s Jankovicemi. My si dáváme za cíl zaútočit na třetí pozici. Zda se nám to povede, si povíme až po skončení sezony, a to bude 16. června, kdy budeme zajíždět do Jankovic,“ vyhlíží začátek sezony a cíle pro jarní část místopředseda klubu Uher.

První jarní derby čeká TJB ve třetím kole, kdy zajíždí do Bánova. Druhé derby čeká Kalinův výběr až v předposledním kole, kdy na Zelničky přijede záloha Strání. „Zvlášť Strání máme co vracet, podzimní porážku mám ještě v živé paměti. Tento zápas chceme vyhrát!“ rozpomíná se místopředseda.
Cíle A-týmu TJB pro jarní část sezony 2018/19 jsou dva: umístění do pátého místa a hrát pěkný fotbal. „Vím, že jsme si dali dost těžké cíle, ale týmu věřím, že to může dokázat,“ uzavírá místopředseda klubu.

Pohyb hráčů v týmu – příchody, odchody:
TJB opouští naše dlouholetá jednička Dušan Bruštík, který ze zdravotních důvodů přerušuje kariéru.
TJB posiluje Denis Laga (přestup Jarošov), Martin Šmíd (Újezdec), Dominik Janků (obnovení činnosti).

Zimní příprava
Zimní příprava probíhala pod taktovkou trenéra Kaliny. Příprava začala 19. ledna a probíhala vždy každý víkend. A-tým absolvoval víkendové zimní soustředění ve Starém Hrozenkově, kde naběhal po horách více jak 30 km.
Po trénincích přišel první přípravný zápas, který odehrál A-tým v rámci zimního turnaje v Uherském Brodě s týmem hrající I.A třídu – Velká nad Veličkou, které podlehl až na penalty 2:3.

Přípravná utkání na sezonu:
Zimní turnaj Uherský Brod – Lapač: TJB – Velká nad Veličkou 2:3 na pen., TJB – Slavkov 0:4, TJB – Zlín-Louky 2:1 na pen., TJB – Havřice 5:2, TJB – Suchá Loz 7:3
Autor: pal
25.03.2019 17:03:40
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one