tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Fotbal zvedá oponu 29. března, TJB sehrála dvě přípravné utkání.

Fotbalová soutěž startuje v neděli 29. března
Zimní odpočinek od fotbalu je skoro za námi a jarní odvety, na které již netrpělivě čeká fotbalový fanoušek, jsou před námi. Fotbalová soutěž – Okresní soutěž skupina B – zvedá svoji oponu v neděli 29. 3 2015. V prvním jarním vystoupení budeme hostit Bánov.
V podzimním zápase, které se odehrálo 17. srpna 2014 se rozešly obě mužstva smírně (1:1). Bánov je po podzimní části na třetí pozici s 19-ti body, Březová má o dva body méně a patří ji čtvrtá pozice. Přijďte podpořit naše hráče, v prvním klíčovém zápase, které se nese v duchu derby a případná výhra napoví, kdo bude bojovat o postup!

Pohyb hráčů v týmu – příchody, odchody
Příchody:
Pomajbík D. (ze Strání), Janků M. (z Nivnice) – oba ukončení hostování, Smítal Jo., Smítal Ja. (oba hostování z Nivnice)
Odchody:
Vojtek J., Janků D. (oba hostování Strání)

Zimní příprava
Zimní příprava probíhala pod taktovkou trenéra Kaliny, který vedl každý sobotní trénink. Mimo tyto tréninky měli možnost hráči každý individuálně trénovat – běhání každé pondělí, středu a pátek.
Dále tým sehrál přípravná utkání – ve Štítné nad Vláří – vítězství 9:3, a doma s Bystřicí pod Lopeníkem – vítězství 6:2. Na tyto zápasy měl trenér k dispozici všechny hráče, včetně útočného dua Pomajbík – Janků, které by mělo být postrachem všech brankářů v jarní části.
8.3.  Štítná n/Vl. – TJB  3:9 (2:4)  B: Pomajbík D. 3, Janků M. 3, Čaňo L., Trecha J., Čaňo P.
14.3. TJB – Bystřice p/Lop.  6:2 (3:1)  B: Pomajbík D. 4, Janků M., Čaňo L.
Autor: pal
17.03.2015 21:27:11
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one