tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Fanoušci opět pošlou svůj tým do pivovaru!


Slovácko - Soutěž fanoušků okresního fotbalu Hvězdná jedenáctka se opět vrací. Během fotbalového jara budou hlasy příznivců rozhodovat, který z týmů hrajících okresní přebor, okresní soutěž a základní třídy oslaví konec sezony v uherskobrodském pivovaru. Po podzimu poslali fanoušci do pivovaru za odměnu týmy céčka Slovácka, béčka Strání, Březové a Jankovic. „Kluby si akci užívaly. Proto jsme neváhali a na nabídku DOBRÉHO DNE jsme opět kývli," uvedl už na podzim Tibor Nechala, obchodní ředitel pivovaru.

Velký pivní mejdan je po skončení jarních odvet připraven pro čtveřici týmů, která od fanoušků získá nejvíce hlasů. Ovšem ani kluby, které skončí na druhém a třetím místě, nemusí smutnit. I pro ně připravil Pivovar Uherský Brod cenu v podobě sudu piva na oslavu konce fotbalového ročníku.

Jestli se opět do pivovaru podívají stejné týmy jako na podzim, záleží jenom na samotných fanoušcích a jejich hlasech. Stačí vyplnit kupon a zaslat ho do redakce. Počet kuponů není omezen, jen se musí jednat o originály vystřižené přímo z DOBRÉHO DNE.

 

Zdroj: idobryden.cz

Autor: pal

 

05.04.2013 14:20:54
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one