tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Dobrá zpráva! Josefík bude mimo hru jen na dva týdny

Dobrá zpráva! Josefík bude mimo hru jen na dva týdny

 

  Hráč Ondřej Josefík bude svému klubu chybět jen dva týdny, ikdyž z počátku byly prognózy strašlivé. Ondra byl dnes ráno (23. září 2010) u svého lékaře pro výsledky, a ten mu sdělil, že kolenní vazy nemá poškozené. Rentgen odhalil, že to vazy nejsou a doktor mi řekl, že mám koleno jen namožené a že je nestabilní. Budu muset nosit jen ortézu. Ondra byl nesmírně rád, že nemá poškozené vazy. „Již jsem se smiřoval s tím, že si na podzim už nezahraji, a dnes je všechno jinak", řekl samotný hráč a dále řekl: „V neděli bych mohl už nastoupit, ale nemělo by to cenu, takže očekávám že dáš dva goly (myslel P. Čaňo - *pozn. autora) a budu bojovat o základní sestavu".

(Autor: pal)

23.09.2010 12:53:41
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one