tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

DDK: Napadení? Zápis je čistý jak lilie

Bitvu o čelo tabulky okresní soutěže mezi Horním Němčím a Březovou (1:2) čeká dohrávka u zeleného stolu. Vedení TJ Sokol Březová si totiž stěžuje na chování domácích fanoušků, kteří údajně při odchodu do kabin a následně i před stadionem napadli hostující hráče.Okresní fotbalový svaz hodlá jejich stížnost prověřit a případně vynést tresty.

„Domácí fanoušci porážku neunesli a napadli naše hráče při odchodu do šaten. A aby toho nebylo málo, tak ještě po osprchování hráčů, kdy jsme odcházeli z areálu, napadli jednoho z hráčů, kterého chytili do „kravaty“. Nebýt duchapřítomnosti rozumných fanoušků, tak by to dopadlo špatně,“ líčí události Jiří Moravčík, předseda klubu, podle kterého domácí fanoušci už v průběhu zápasu bezdůvodně provokovali, sprostě nadávali a vyhrožovali fyzickou újmou. „Kde měli domácí pořadatele, aby zasáhli? A s tímto chtějí hrát okresní přebor?“ ptá se Moravčík, který poukázal i na nehygienické záchody a prodej piva ve skleněných lahvích, což je v rozporu s pravidly OFS. „Opravdu nevím, co tím Březová sleduje. Jejich stížnost je snůškou výmyslů, kterými špiní jméno našeho klubu i obce,“ reagoval Vladimír Huňka, sekretář Horního Němčí.

Hlavním rozhodčím zápasu byl Pavel Bartoň, který si žádného prohřešku fanoušků nevšiml. „Při odchodu do šaten se tam jen trošku požďuchovali, ale nic zásadního. Pořadatelé situaci zvládli, žádné facky, pěsti, prostě nic,“ uvedl Bartoň s tím, že ani jeden z kapitánů do zápisu o utkání nic neuvedl. „Je čistý jak lilie,“ potvrdil zkušený rozhodčí, kterého si na „kobereček“ pozvala disciplinární komise OFS. „Vyčkáme na jeho vyjádření, pak uvidíme. Každopádně OFS prioritně řeší jen to, co je v zápise. Jestli byl někdo napadený u autobusu, musí volat policii, to není v naší kompetenci,“ zdůraznil František Miko, předseda OFS, který každopádně prověří prodej piva.
Autor: ceh
Zdroj: idobryden.cz
08.06.2015 22:48:04
Pavel Čaňo
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

0:1 (0:1)
XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one