tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

DDK: Hvězdná 11: Absolutním vítězem Drslavice

Drslavice, Mistřice, Březová a béčko Vlčnova. To jsou týmy, které jejich fanoušci poslali na pivní párty do uherskobrodského pivovaru v rámci soutěže Hvězdná jedenáctka. Soutěž fanoušků týmů hrajících okresní fotbalové soutěže probíhala po celou podzimní část mistrovských soutěže. Do redakce DOBRÉHO DNE odrazilo celkem 2304 hlasovacích kuponů, převážná část, jak už to bývá zvykem, až na poslední chvíli v den uzávěrky. Nejdrtivější finiš se povedl drslavickému áčku, které na své konto shromáždilo nejvíce hlasů napříč všemi soutěžemi, a to 402. Béčko Dolního Němčí s 222 hlasy skončilo o čtrnáct hlasů na druhém místě, třetí místo zůstalo Jarošovu (208 hlasů).

V podobně těsný souboj se odehrál i v okresní soutěži A, kde Mistřice odolaly ataku druhých Hustěnovic o 28 hlasů, třetí místo získala Topolná. Tradiční účastník pivních párty béčko Strání si na další návštěvu pivovaru bude muset minimálně rok počkat. Letos větší touhu po prvenství předvedla Březová, která za sebou nechala jak druhé Strání, tak třetí Horní Němčí. Ve spojené soutěži základních tříd také na poslední chvíli zabojovala béčko Vlčnova, pro které to bude premiérová návštěvna pivovaru. Druhé místo patří Jankovicím a třetí Vážanům.

Samotná pivní párty je na programu v pátek 27. listopadu pro týmy Mistřic a Březové, o den později v sobotu 28. listopadu pak pro áčko Drslavic a béčko Vlčnova. Pro týmy na druhém a třetím místě budou připraveny ceny v podobě sudu s pivem. Všechny týmy, které se umístily na „bedně“ bude redakce DOBRÉHO DNE informovat o převzetí cen a přesných termínech párty.
Zdroj: idobryden.cz
Autor: pal
03.11.2015 19:13:23
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one