tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Další ztracené body, tentokrát se Starým Městem

Další ztracené body, tentokrát se Starým Městem

Měl to být zápas, ve kterém jsme měli bodovat! Body, které by nás oddálily od sestupových příček. Měli jsme na to. Jenže bylo mnoho faktorů, které nám to nepřály...

Zápas ještě nebyl ani zahájen a první překvapení, které nastalo bylo v podobě rozhodčího! Delegovaný rozhodčí, p. Bachůrek se k zápasu nedostavil! Důvod? Neznámý! Místo něj byl dodatečně nominovaný p. Řihák! Dobrá zpráva? Naopak! Tento rozhodčí, který nemá TJ Březovou v oblibě! Již v minulosti jsme se o tom přesvědčili! Vždy, když nám pískal, TJ Březová nezískala body! Dnešek nebyl výjimkou…

Sled zápasu:

Do zápasu vstoupily obě mužstva agresivně, ale domácí tým měl větší vůli. Z první šance ještě branka nepadla, ale v 9.min. otevřel skoré utkání D. Čaňo, kterému brankář stačil nejprve střelu vyrazit, ale následná dorážka hlavičkou, skončila v síti, 1-0. Domácí TJB měl usilovný tlak, a mohly dát další branku. Bohužel se z ničeho nic prosadili hosté. Ve 23.min. zahráli naši špatný offside systém, a osamocený útočník hostí pohodlně vyrovnal, 1-1. Poté se hrálo nahoru dolů až přišla 32.min. a zlom zápasu. Hostujícího útočníka fauluje domácí Uher, a Řihák tahá červenou! - více: zde  Nikdo tomu nevěří! Běžný faul, který by se dal sotva „ocenit" žlutou kartou, tak hlavní arbitr tahá červenou! Z následného přímého kopu hosté gol nedávají. Další zlom utkání nastal v závěru prvního poločasu, kdy centrovaný míč, tečuje náš hráč, propadá brankáři až za brankovou čáru, ale rozhodčí gol neuznal! Z jeho slov vyplývá jen následující: „Branka to nebyla, míč nebyl celým objemem za brankovou čarou"! Možná kdyby se více prosadil pomezní domácích, a signalizoval, že míč byl za brankovou čarou, kdo ví, jaký by měl zápas nádech… První poločas končí za stavu 1-1.

Do druhé půle vstoupili naši s desíti hráči, a hráli proti silnému větru! Obě mužstva předváděla pohledný fotbal, avšak nutno podotknout, že hráči hostí, měli více šancí. Avšak vždy doslova vyhořely na výborně zahraném offside systému domácích zadáků. Zda je nachytali celkově pětkrát v offside, ne-li vícekrát… Chybělo pět minut a obě mužstva si mohly rozdělit body. Bohužel přišla 85.min. a přímý kop, s mohutnou podporou větru, doletěl až za záda domácího brankáře Bruštíka, 1-2. Domácí měli v závěru tlak, a mohli i vyrovnat, avšak Janků ani Majer své šance nedali. Hosté si tak odvezli pro ně vydřené, pro nás ztracené tři body.


16.05.2010 09:06:50
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one