tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Červená? Nesmysl, tvrdí shodně hráči i trenér!

Červená? Nesmysl, tvrdí shodně hráči i trenér!

26. kolo okresní soutěže - zápas TJB vs. Jiskra Staré Město - situace ze 32.min. - červená pro hráče TJ Březová Josefa Uhra. Mají již rozhodčí anebo dokonce i svaz OFS UH něco proti týmu z podhůří Bílých Karpat TJ Sokol Březová? Anebo vše sehrály nervy rozhodčího Řiháka, který nemá TJ Březovou v lásce? „Je to děs, tihle rozhodčí! Za běžný faul dá červenou, ať jde do prd…", zaznělo z tribuny TJB! Samotní hráči i trenér, a celý klub má jasno. „Prostě nás nemají v oblibě. Máme dobré hráče, které nesmyslně chtějí vykartovat, protože se na něm i třeba domluví!  Za hráčem stojí celý realizační tým a ví, že ho vyloučit neměl! I kdyby dal žlutou, tak by se to dalo nějak překousnout, ale červenou? Vždyť to je hovadina!  Vyjádření samotného hráče(*sdělil našemu hráči*), kterého fauloval hráč Uher: „Ten hráč tam sice šel skluzem, ale já jsem ho nadskakoval, a on se mě ani nedotkl. Ale jak to posoudil sudí, tak posoudil…" Co vedlo hlavního arbitra k tomu, aby ho vyloučil? Snad fakt, že byl v podmínce? Anebo narychlo odvolal svaz OFS UH Bachůrka a místo něj povolal Řiháka, který nás měl zaříznout?! Je to hnus a špína, ti dnešní rozhodčí! Své by o tom mohli vyprávět i v sousedním Strání, kteří hráli dnes v Koryčanech, ale o tom se píše již jiná kapitola…

Z kabiny TJB: „Pepine, kartu, kterou ti dal, byla nesmyslně udělena! Stojíme při tobě! Ikdyž ti dají trest, tak potřebujeme tvoji podporu v kabině, protože my máme na to, abychom tuhle soutěž zachránili!"

 

19.04.2010 19:02:21
Pavel Čaňo
7.8.2022 v 17:00:
Komňa vs. TJB
I. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Komňa
24.7.2022 v 17:00:
Traplice vs. TJB
5:1 (1:0)

I. kolo poháru OFS UH 2022/23
Stadion: Traplice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 12. 07. 2022; 17:50 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one