tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Červená? Nesmysl, tvrdí shodně hráči i trenér!

Červená? Nesmysl, tvrdí shodně hráči i trenér!

26. kolo okresní soutěže - zápas TJB vs. Jiskra Staré Město - situace ze 32.min. - červená pro hráče TJ Březová Josefa Uhra. Mají již rozhodčí anebo dokonce i svaz OFS UH něco proti týmu z podhůří Bílých Karpat TJ Sokol Březová? Anebo vše sehrály nervy rozhodčího Řiháka, který nemá TJ Březovou v lásce? „Je to děs, tihle rozhodčí! Za běžný faul dá červenou, ať jde do prd…", zaznělo z tribuny TJB! Samotní hráči i trenér, a celý klub má jasno. „Prostě nás nemají v oblibě. Máme dobré hráče, které nesmyslně chtějí vykartovat, protože se na něm i třeba domluví!  Za hráčem stojí celý realizační tým a ví, že ho vyloučit neměl! I kdyby dal žlutou, tak by se to dalo nějak překousnout, ale červenou? Vždyť to je hovadina!  Vyjádření samotného hráče(*sdělil našemu hráči*), kterého fauloval hráč Uher: „Ten hráč tam sice šel skluzem, ale já jsem ho nadskakoval, a on se mě ani nedotkl. Ale jak to posoudil sudí, tak posoudil…" Co vedlo hlavního arbitra k tomu, aby ho vyloučil? Snad fakt, že byl v podmínce? Anebo narychlo odvolal svaz OFS UH Bachůrka a místo něj povolal Řiháka, který nás měl zaříznout?! Je to hnus a špína, ti dnešní rozhodčí! Své by o tom mohli vyprávět i v sousedním Strání, kteří hráli dnes v Koryčanech, ale o tom se píše již jiná kapitola…

Z kabiny TJB: „Pepine, kartu, kterou ti dal, byla nesmyslně udělena! Stojíme při tobě! Ikdyž ti dají trest, tak potřebujeme tvoji podporu v kabině, protože my máme na to, abychom tuhle soutěž zachránili!"

 

19.04.2010 19:02:21
Pavel Čaňo
14. 1. 2020 17:22:
Neděle 19.1. v 10,00:
První trénink A-týmu
na hřišti


KAŽDOU SOBOTU 18-20h FOTBAL V HALE pro A-tým i veřejnost
1.2.2020 v 16:00:
Havřice vs. TJB
zimní turnaj UB
Stadion: UT Lapač, UB
Sraz: 14:30
Odjezd: 14:40
3.11.2019 ve 13:30:
Jarošov vs. TJB
1:2 (0:1)
XIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Jarošov

Poslední aktualizace: 14. 1. 2020; 21:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one