Bilance v OP po třiceti letech: 5. místo!

Fotbalová sezona 2016/17 je již minulostí. TJB se v Okresním přeboru, kam postoupila po třiceti letech, umístila na pátém místě. A mohla být ještě výš. Po podzimní části ztrácela na druhé místo jen jeden bod! Bohužel přišly nečekané ztráty na domácích Zelničkách – remíza s Bánovem (2:2), prohra s Jalubím (3:4) a když se k tomu přičtou nezdary na hřištích soupeřích, nastal propad až na páté místo.

A-tým TJB převzal po podzimní části trenér Jurásek, který se týmu snažil naučit nový styl hry. Tento styl však mnohým hráčům nesedl a po zdařilém úvodu přišly nečekané ztráty. Poslední zápas, který Jurásek vedl, byl na půdě zálohy Hluku, kde A-tým prohrál vysoko 6:2. Pro zbylé tři zápasy angažovalo vedení TJB staronového trenéra Kalinu, který tým vedl v podzimní části. Vedení TJB děkuje trenérovi Juráskovi za jeho práci pro klub, za jeho přínosné tréninky, které hráčům mnohé daly. Bohužel týmu nesedl nový styl hry a to zapříčinilo trenérovo odvolání.

Vítězem Okresního přeboru se staly Šumice, které se po několikaleté odmlce vracejí do I. B třídy sk. C, ty doprovodí Havřice, které také postupují. Opačným směrem – do Okresní soutěže – se poroučí mužstva Jalubí, zálohy Dolního Němčí a Sušic.

Tabulka OP

Klini pro zvětšení
Hráči TJB

Klikni pro zvětšení
Statistiky TJB sezona 2016/17:

Nejlepší střelci:
16 – Janků M.
12 – Pomajbík D.
11 – Frühauf P.
7 – Ševčík P.

Nejvíce ŽK:
5 – Janků M., Janků D.
4 – Frühauf P.

Nejvíce ČK:
1 – Uher J., Miškář V., Čaňo D., Janků M.

Nejvíce odehraných minut:
2340 – Bruštík D., Pomajbík D.
2335 – Frühauf P.
2248 – Smítal Jo.

Nejvíce čistých kont:
7 – Bruštík D.

NEJ hráči podle DDK:
6 – Uher J.
5 – Bruštík D.
4 – Pomajbík D., Janků M., Frühauf P.

Nejvyšší domácí vítězství:
TJB vs. Uherský Ostroh 6:0 (1:0)

Nejvyšší domácí porážka:
TJB vs. Šumice 3:5 (1:3)

Nejvyšší venkovní vítězství:
Bílovice vs. TJB 1:5 (1:2)

Nejvyšší venkovní porážka:
Jarošov vs. TJB 6:1 (1:0)
03.07.2017 12:25:44

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox