Zápas rozhodla sporná penalta v nastavení

Zápas rozhodla sporná penalta v nastavení

Branky: 83. Navláčil O., 94. Bachůrek P. (p.) - 15. Plášek V.

ŽK: 19. Navláčil O., 49. Zelínka E., 67. Bachůrek P., 88. Bublík I. - 53. Zetík S., 93. Havlík J.

ČK: 86. Navláčil O., 93. Bublík I. - 88. Kubiš Z.

Diváci: 120.

Rozhodčí: Adam Mikulášek (8) - Jaroslav Dlapa (laik), Josef Janků (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.

Korytná: Málek M. - Zetka M., Zelínka E., Vacula J. (46. Bachůrek P.), Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Flasar V., Bublík I., Bachůrek M. Trenér: Patrik Persona.

Březová: Bruštík D. - Zetík S., Ševčík T., Plášek V., Kubiš Z., Kubiš M., Králík J. (87. Janků L.), Janků M. (48. Majer J.), Havlík J., Čaňo P., Čaňo D. Trenér: Bronislav Bruštík.

Utkání začali lépe hosté. V 15. minutě šli do vedení brankou Pláška. Pokusy domácích o vyrovnání ztroskotávaly na koncovce. Do konce poločasu se vše odehrávalo mezi vápny.

Ve druhém poločase domácí vystřídali a na hřiště přišel Bachůrek, který oživil hru Korytné. Za hosty odmítal kapituloval Bruštík v brance. Krátký byl na pokus Navláčila v 83. minutě a bylo srovnáno. Poté se ze hřiště linula "červená záře". Navláčil si radost z branky příliš neužil, neboť se o chvíli později poroučel pod sprchy za druhou žlutou. Následně jej doprovodil hostující Kubiš, který prudce vrazil do domácího Bublíka. Trojici červenajících se doplnil v nastaveném čase Bublík. V 94. minutě zahrávali domácí penaltu za faul na Bachůrka v šestnáctce. Sám Bachůrek ji proměnil a zajistil Korytné tři body.

Nejlepší hráči: Roman Suchý - Tomáš Ševčík