XXVI. kolo: Poslední zápas sezony jsme vyhráli hladce 3:0

V poslední zápase sezony 2012/13 jsme hostili silné Podolí, mužstvo které je na druhém místě ZT sk. B. Ještě deset minut před zápasem bylo domácích hráčů jen deset a hostů dokonce jen devět! Výkop zápasu byl proto zpožděn o půl hodiny, protože se čekalo na hosty, než dopíšou zápis. Nakonec kolem 16:40 přijelo jedno auto s hráči z Podolí a hosté tak byli kompletní. Domácí také nakonec sehnali dva hráče na střídání. Zápas tedy začal až v 17:00hod. a oba týmy začali aktivně. Rozhodující moment nastal ve 20.min. zápasu, když byl hostující brankář Mikel vyloučen a nedovolené hraní rukou mimo brankářské území. To už domácí vedli 1:0, a když přidal do poločasu druhou branku Dominik Janků, tak bylo o výsledku rozhodnuto. Třetí branku dával střídající Čaňo, který využil špatný odkop brankáře hostí a ze třiceti metrů jej přeloboval do branky.

BŘEZOVÁ 17.6.2012  16:30HOD.

Sled minut:

2. - V první šanci se vyskytl M. Janků, který mířil těsně pravé tyčky.

9. - Havlík si pohrál s obranou hostí, předložil krásný míč Benešovi, který ale trestuhodně nedal.

17. - Domácí právě vstřelili branku. Skoré zápasu otevírá M. Janků, 1-0.

Michal Janků prošel mezi dvěma beky, kde si klasickou kličkou přehodil míč na svoji levou nohu a křižnou střelou ke vzdálenější tyči dává branku.

20. - Hostující brankář Mikel je vyloučen! Vyloučení, ale předcházela šance M. Janků, který dostal míč za obranu, brankář proti němu vyběhl, hráč mu naznačil kličku doprava a brankář se mu vrhl pod nohy a míč vyrazil mimo brankářské území. Rozhodčí ani chvíli neváhá a vytahuje červenou kartu. Do branky se postavuje hráč z pole.

26. - Hosté, ale hrají i nadále aktivně a největší zbraní je Havlík, který by mohl hrát i vyšší soutěž! Domácí hráči mu nestačí, ale vždy volí střelu z dálky se kterou brankář nemá problémy.

30. - Domácí tým zahrává přímý kop. Míč si postavil D. Janků a zvolil střelu po zemi. Brankář jeho pokus vyrazil na roh. Z následného rohového kopu hlavičkoval nepřesně Uher.

34. - Domácí právě vstřelili branku. Prosadil se D. Janků, 2-0.

Domácí tým obléhal hostující branku, a když se jim nedařilo dostat se až k brankáři, tak z poza šestnáctky napřáhl D. Janků, který vystřelil, a jeho tečovaná rána skončila v síti.

39. - Hosté se nevzdávají a chtějí ještě stav utkání zdramatizovat. Nejblíže ke vstřelení branky byl Bahula, který z levé strany vystřelil na Bruštíka. Ten jeho střelu vyrazil na roh.

První poločas končí. Domácí vedou 2:0

52. - Hosté začali aktivněji a je to opět Havlík, který dělá domácím problémy. Havlík přihrál míč Benešovi, ten mu míč vrátil a opět místo postupu na branku zvolil střelu z dálky. Tentokrát míč bránu minul.

54. - I domácí se ukázali. Čaňo si vyměnil míč s Pláškem, ten poslal M. Janků do šance, kterému míč na poslední chvíli ukopli hosté na roh. Z následného rohového kopu se nic nestalo.

62. - Domácí právě vstřelili branku, střelou ze třiceti metrů se prosadil střídající P. Čaňo, 3-0.

Hostující brankář špatně odkopl míč, který si zpracoval Čaňo. Ten neváhal a hned vystřelil míč do odkryté branky, když přeloboval hostujícího brankáře.

69. - Hosté již rezignovali a nechají domácí hrát. Ti dobře kombinují, když si vyměnili míč Trecha s Pláškem, ten přihrál Popelkovi, který pronikl do šestnáctky. Tam mu ale míč sebral hostující brankář.

73. - Hosté zahráli offside-systém, jenže z druhé vlny vyběhl Čaňo, který postupoval z levé strany na brankáře. Hráč si míč moc pokopl a brankář mu jej vypíchl.

79. - Chybu v domácí obraně mohl potrestat Pavlík, kterému přihrával Havlík. Ten ale nebyl při zakončení rozvážný a branku přestřelil.

85 . - Domácí hráč Majer trefil břevno!

Konec utkání. Domácí zvítězili 3:0.

Toto utkání se odehrálo ve stylu fair-play. Obě mužstva hráli čistě a bez zákeřných faulů. Jedinou kaňkou je červená karta hostujícího brankáře, když nešťastně zasáhl míč mimo velké vápno. Domácí tedy hráli od 20.min. až do konce zápasu přesilovku, a vítězství si tak nenechali vzít. Po závěrečném hvizdu se domácí hráči rozloučili oslavnou děkovačkou se svými fanoušky.

Branky: 17. Janků M., 34. Janků D., 62. Čaňo P.

ŽK: 75. Uher J. - 27. Otto M.

ČK: 20. Mikel J. (Podolí)

Datum utkání: 17.6.2012

Čas výkopu: 16:30

Diváci: 120

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Chramcov Josef (Zlechov)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2: Božarov Pavel (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Uher M., Trecha J., Kubiš Z. - Janků D. (67. Králík J.), Plášek V., Majer J., Popelka L. - Ševčík J. (46. Čaňo P.), Janků M.

Podolí: Mikel J. - Pípal V., Otto M., Elfmark A., Ondra J. - Pavlík R., Beneš R., Kryštof M. (87. Duháň P.), Kryštof J. - Bahula A., Havlík P.

Nejlepší hráči dle admina:           Uher Josef  -  Havlík Petr

18.06.2012 20:20:05
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox