XXVI. kolo: Michal Janků vstřelil 100-tý gol TJB v letošní sezoně!

Utkání dvou týmů z opačných pólů tabulky, kterým již o nic nejde, se měl odehrát Na Zelničkách v poklidné atmosféře. Bohužel hosté ze Žitkové trénují nějaké bojové umění nebo nějaký jiný slovenský kontaktní sport. Místo fotbalu se totiž na hřišti bojovalo skoro o život! Nakonec vše uklidnil hlavní arbitr ve 20.min., když si povolal oba kapitány. Od této doby se začal hrát fotbal. Domácí do té doby již vedli 2:0. A když přidali do konce prvního poločasu další čtyři branky, tak bylo po zápase. Druhý poločas se odehrál už jen z povinnosti.

BŘEZOVÁ, 2.6.2013 16:30HOD.

Do utkání vstoupili velmi aktivně hosté, ale fotbal si spletli s boxem, nebo jiným - námi neznámým - slovenským sportem. Protože v prvních deseti minutách dost ostře „zajeli" do tří domácích hráčů! Ovšem ani to domácí nesrazilo a v 9.min. je poslal do vedení Pomajbík, 1-0. Ve 14.min. na svoji slovenskou hru doplatili hosté, když ve vápně stáhli domácího hráče. Rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Pomajbík, 2-0. To hosty ještě více „nažhavilo" a ve 20.min. si musel hlavní rozhodčí Dolinský zavolat oba kapitány k sobě, protože takhle by to dále nešlo! Běžela dvacátá minuta a možná mu i běžela myšlenka o ukončení zápasu, poněvadž by musel hostům, ale i domácím rozdat minimálně šest červených! Od tohoto okamžiku se začal hrát fotbal a hosté se jen dívali, jak jim domácí tým sází jeden gol za druhým. Ve 24.min. završil svůj hattrick Pomajbík, který zakončoval nůžkami přímo do šibenice, 3-0! Ve 36.min. prošel přes tři obránce domácí útočník M. Janků, vystřelil na branku a jeho střela skončila v síti, 4-0. Byla to 100-tá branka domácího týmu v letošním ročníku této soutěže! V prvním poločase přidali domácí ještě dvě branky zásluhou D. Janků a P. Čaňo. Hosté korigovali v 40.min. Lakatošem, který využil nedorozumění domácího obránce s brankářem. První poločas zvítězili domácí s přehledem 6-1.

Druhý poločas začal s mírným zpožděním, poněvadž začalo silně pršet. Po mírném ustálení deště oba týmy nastoupili k druhému poločasu. Terén byl již hodně podmočený a hrálo se na těžkém terénu. To ovšem nikomu nevadilo, a domácí dali v 58.min. další branku. Po rohovém kopu se odražený míč dostal k D. Čaňo, který propálil vše, co mu stálo v cestě, 7-1! Hosté korigovali stav utkání v 60.min. Belákem, který využil chyby v domácí obraně a prostřelil Bruštíka. V 65.min. kopali domácí rohový kop, ten zahrával Mudrák a jeho centrovaný míč si srazil vlastní obránce do sítě, 8-2. Do konce utkání přidali ještě domácí i hosté po jedné brance a utkání tak skončilo hokejovým výsledkem. Domácí vyhráli jednoznačně 9:3!

Branky:  9., 14. a 24. Pomajbík D., 36. a 82. Janků M., 39. Janků D., 44. Čaňo P., 58. Čaňo D., 65. Mudrák P. - 40. Lakatoš I., 60. Belák M., 80. Pollák M.

ŽK: 18. Janků D., 20. Janků M., 56. Miškář V. - 6. Čekan J., 20. Husár M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  3.6.2013

Čas výkopu: 16:30