XXV. kolo setkání Březových: 6. místo!

V sobotu 29. července se konalo již XXV. Setkání obcí a měst se společným názvem Březová – Brezová, tentokrát v Březové pod Bradlom. Naši obec reprezentovali fotbalisti, hasiči a hasičky. Fotbalisti, kteří hráli v kombinované sestavě, skončili své učinkování již ve skupině. Nejdříve se postavili favoritovi celého turnaje, a to domácímu celku. První poločas vstřelil náš celek dvě branky a vedl tak po poločase 2:0. Ve druhém poločase kupili naši hráči množství chyb, které soupeř potrestal během deseti minut a otočil tak stav utkání ve svůj prospěch. Závěrečný nátlak však na střelení vyrovnávající branky nestačil a domácí Brezová pod Bradlom slavila vítězství 3:2. Ve druhém utkání nastoupili naši hráči proti Březové u Hořovic. Náš celek mohl poslat v 7. minutě do vedení mladík Pavel Čaňo II, ale neproměnil pokutový kop. Následně přišel trest a Hořovice se ujaly vedení, poločas tedy naši prohráli 1:0. Ve druhém poločase se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal a naši hráli na risk, protože pokud pomýšleli na postup, museli vyhrát. Šance ke vstřelení branky měli Janků i Pomajbík, ale své šance neproměnili. Březová u Hořovic navíc přidala v poslední minutě zápasu druhou branku a ukončila tak naše učinkování v turnaji. Vítězem celého turnaje se stala Březová u Vítkova, která ve finále porazila Březovou nad Svitavou 3:1. Třetí místo brala domácí Brezová pod Bradlom za vítězství 5:0 nad Březovou u Umonína!

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox