XXV. kolo: Brodský Orel neuspěl ani napočtvrté a ani tentokrát o body TJB neokradl

Rivalita těchto týmů byla vždycky velká. Oba týmy si nikdy nic nedarovaly a vždy se hrálo na ostří nože. Dnes to byl, ale zápas o něčem jiném. Do konce soutěže zbývají jen dvě kola a ikdyž o postupujícím je již rozhodnuto, tak tyto dva týmy hrají o konečné umístění v tabulce. Kdyby domácí vyhráli, tak uherskobrodské orly přeskočí v tabulce. Hosté sice dlouho odolávali tlaku domácího týmu, avšak nakonec povolili a domácí slavili zasloužené vítězství. V dresu hostů nechyběl dlouholetý hráč TJB Radek Machala, který si dnes vysloužil ocenění hráč zápasu - hostů.

BŘEZOVÁ 10.6.2012  16:30HOD.

Sled minut:

1. - Hosté se ihned vrhli do útoku a Konrád vyzkoušel pozornost Bruštíka, který se musel položil na zem, aby vyrazil jeho štiplavou střelu.

3. - I domácí jsou aktivní. Plášek nejprve přihrál Trechovi, ten ale přestřelil. V té samé minutě měl šanci i Majer, kterému přihrával Janků. Majer však dobře nevystřelil a brankář jeho šanci zlikvidoval.

15. - Janků dostal po levé straně míč od Trechy, potáhl, poté dal centr pod sebe, ale Plášek branku nadstřelil.

19. - Stejná akce jako přes kopírák. Janků potáhl míč po levé straně, míč dal opět pod sebe, tentokrát však bránu přestřelil Majer.

23. - I hosté na sebe upozorňují. Aktivní Skřivánek obešel dva domácí hráče, přesnou přihrávkou vybídl Konráda, toho však vychytal Bruštík.

28. - Janků dostal míč za obranu, šel sám na brankáře, ale ten ho vychytal na roh. Z následného rohového kopu se hosté ubránili.

37. - Domácí brankář Bruštík udělal kiks, když špatně odkopl míč, ten se dostal k Žižkovi, který ale přestřelil odkrytou bránu domácích.

43. - Domácí právě vstřelili branku. Trefil se M. Janků, 1-0.

Konečně!! To si mohli zakřičet všichni domácí příznivci. Z pravé strany se dostal míč k M. Janků, který si přehodil míč na svoji levou nohu a prostřelil hostujícího brankáře Kubiše.

45. - M. Janků přihrál míč Pláškovi, ten postupoval z pravé strany na bránu, vystřelil, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh.

První poločas končí. Domácí vedou 1:0.

52. - Hosté začali aktivněji. Žižka vyslal Urubčíka do brejku, ten domácího obránce přetlačil, ale vystřelil v záklonu a střela neměla potřebnou razanci.

55. - M. Janků potáhl míč do vápna, Machala ho tělem odstrčil, k míči se dostal Plášek, který předložil přesný míč Miškářovi, ten ale z malého vápna bránu přestřelil.

63. - Urubčík zahrával z levého rohu velkého vápna přímý kop, který těsně minul zadní tyč.

68. - Domácí právě vstřelili branku. Prosadil se D. Janků, 2-0.

Pouhé čtyři minuty po střídání, stačily D. Janků k tomu, aby dal branku. J. Uher vhazoval daleký aut do vápna, míč se odrazil k osamocenému D. Janků, který poslal placírkou míč do odkryté branky.

72. - Hosté se dožadují odpískání pokutového kopu, poté co byl jejich hráč „faulován". Píšťalka hlavního arbitra však zůstává tichá.

73. - Domácí právě vstřelili branku. Další branku přidal Trecha, 3-0.

M. Janků dostal přesný pas za obranu, pronikl do šestnáctky, kde přesnou přihrávkou pod sebe našel osamoceného Trechu, pro kterého nebyl problém dorazit míč do branky.

76. - Hosté právě vstřelili branku. Z penalty snižuje Šmíd, 3-1.

Poté co zahrál Ševčík ve vápně rukou, nařídil hlavní arbitr Ševčík pokutový kop. Míč si postavil Šmíd, a ikdyž si Bruštík na míč konečky prstů šáhl, tak brance nezabránil.

78. - Hosté jakoby pokropeni živou vodou mohli dát branku, konkrétně Skřivánek, který už se napřahoval ke střele, ale Havlík jeho pokus zneškodnil a míč mu ukopl.

85. - Hostující pomezní Běhunčík Miroslav (*mírně v podnapilém stavu - pozn. autora) je hlavním arbitrem vykazován a následně vyměněn Zdeňkem Trechou, protože nezvládl svoji činnosti na pomezí.

89. - Asi poslední šance domácích, kdy byl v dobré příležitosti Zetík, který si hlavičkou zpracoval míč, ale pak už nedokázal zakončit, a míč mu sebral hostující brankář Kubiš D.

Konec utkání. Domácí vítězí 3:1.

Hrálo se dobré utkání a diváci si přišli na své. Odvěká rivalita těchto dvou týmů byla znát na hřišti a dnes zvítězila dravost a chuť po vítězství domácího týmu. Hosté předvedli slušný výkon, ikdyž v závěru utkání jim jejich vizitku pokazil jejich pomezní.

Branky: 43. Janků M., 68. Janků D., 73. Trecha J. - 76. Šmíd J. (z pen.)

ŽK: 23. Sedláček J., 72. Skřivánek V., 84. Žižka Z. (všichni UB)

ČK: bez ČK

Datum utkání: 10.6.2012

Čas výkopu: 16:30

Hlavní rozhodčí: Ševčík Igor (Staré Město)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2: Běhunčík Miroslav (laik), navíc od 85. Trecha Zdeněk (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Kubiš M. (87. Zetík S.), Ševčík T., Kubiš Z. - Plášek V., Miškář V., Trecha J., Havlík J. - Majer J. (64. Janků D.), Janků M.

Orel UB: Kubiš D. - Urubčík T. (66. Svidčák R.), Machala R., Jančář Z., Bujáček P. (79. Polášek M.) - Skřivánek V., Žižka Z., Sedláček R., Šmíd J. - Meindlechmid P., Konrád P.

Nejlepší hráči dle admina:           Plášek Vlastimil  -  Machala Radek

10.06.2012 20:40:42
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox