XXIV. kolo: V malém derby byl úspěšný St. Hrozenkov

Menší derby dvou týmů z druhé poloviny tabulky rozhodoval zkušený rozhodčí Barťoň z Vlčnova, který píská 1.B třídu!! Bohužel na hřišti ty zkušenosti vidět nebyly… Úvod zápas a první poločas patřil hostům a zaslouženě se ujali vedení Trechou. Po změně stran, se hosté věnovali více řečnění než hře a najednou prohrávali. Sice se hostům podařilo srovnat krok s domácím týmem, ale poslední slovo měl Breznický, který nádhernou brankou rozhodl utkání v prospěch domácích.

STARÝ HROZENKOV 3.6.2012  16:30HOD.

Sled minut:

2.- Domácí hráč Lebánek se vyskytl ve vyložené šanci. Bruštík, ale jeho pokus vyrazil nohou.

5. - M. Uher poslal přihrávku na M. Janků, ten ale vystřelil míč přímo do brankáře.

11. - Z. Kubiš potáhl míč po levé straně, centrovaný míč se odrazil od břevna k M. Uhrovi, který vystřelil, ale brankář novou vyrazil.

15. - Hosté právě vstřelili branku! Trecha trefil šibenici ze dvaceti metrů, 0-1.

Plášek přiťukl míč D.Čaňovi, ten přiklepl míč Trechovi, který vystřelil z dvaceti metrů a míč skončil v levé šibenici Mahdalovi branky.

29. - Domácí Lebánek obešel dva hráče, přihrál Husaříkovi, který bránu minul.

38. - Hosté jsou při chuti a domácí tým přehrávají. V další šanci se vyskytl Janků, ale jeho slabá střela skončila v náručí brankáře.

První poločas končí. Hosté vedou 1:0.

48. - Plášek si vyměnil míč s Trechou, který přiklepl Čaňovi, ten vystřelil, avšak brankář jeho střelu vyrazil konečky prstů na roh.

57. - Domácí právě vstřelili branku. Lebánek vyrovnává stav utkání, 1-1.

Domácí skorují a to potom, co rozhodčí neodpískal faul na půlce hřiště, hosté přestali hrát a domácí hráči přečíslili hostující obranu a Lebánek stál na konci všeho a vyrovnal.

63. - Domácí právě vstřelili branku. Lupták otáčí utkání, 2-1.

Domácí hráči otočili stav utkání potom, co Lupták napřáhl z dobrých 25-ti metrů a jeho střela „zaplavala" k levé tyči Bruštíkovi branky.

74.-  Hosté mají stále větší tlak. Pláškův pokus zachránil až na brankové čáře jeden z obránců.

75. - Hosté právě vstřelili branku. Z penalty vyrovnal M. Janků, 2-2.

Trecha je v pokutovém území faulován hráčem Husaříkem. Rozhodčí píská a ukazuje na značku pokutového kopu. Míč si postavil M. Janků a střelou doprostřed branky vyrovnal.

77. - M. Janků pronikl mezi tři hráče, před vápnem byl faulován. Z nařízeného přímého kopu, ale Ševčík přestřelil.

82. - Rozhodčí teď korunoval dnešní výkon. Poté co náš hráč odhlavičkoval míč, který zasáhl hruď domácího hráče, tak píská nepochopitelně faul. Naštěstí z toho branka nepadla.

86. - Domácí právě vstřelili branku. Branku dal Breznický, 3-2.

Domácí tým strhl vedení na svoji stranu a to konkrétně Breznickým, který z levé strany vystřelil míč, který padáčkem dopadl na zadní tyč Bruštíkovi branky.

89.- Závěrečný nápor hostí je urputný. Bohužel domácí obrana je pozorná, a vždy míč odkopne.

Konec utkání. Domácí vyhráli 3:2.

Zajímavé utkání z obou pohledů. Hosté nevyužili své šance, a domácí naopak ano. Do čeho kopli, to jim tam spadlo, a tak všechny body zůstali doma - ve St. Hrozenkově.

Branky: 58. Lebánek, 63. Lupták, 86. Breznický - 15. Trecha J., 75. Janků M. (pen.)

ŽK: 55. Uher M. (Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání: 3.6.2012

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Starý Hrozenkov

Hlavní rozhodčí: Bartoň Pavel (Vlčnov)

AR1: Juračka Lukáš (laik)

AR2: Janků Josef (laik)

St. Hrozenkov: Mahdal R. - Lupták M., Striečka J., Husařík M., Husařík R. (83. Orság P.) - Breznický R., Lacina K., Juriga V. - Duchoň O. (70. Gvizd M.), Lebánek L. (90. Máčay J.), Gabrhel J.

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Miškář V., Ševčík T., Kubiš Z. - Havlík J. (78. Podškubka V.), Plášek V., Trecha J., Čaňo D. (84. Kubiš M.) - Uher M. (56. Majer J.), Janků M.

Nejlepší hráči dle admina:          Lebánek Lukáš - Trecha Jan

03.06.2012 22:02:57
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox