XXII. kolo: V posledním zápase sezony jsme přejeli Boršice na jejich hřišti 4:0!

Hosté začali ve velkém tempu a domácí nedokázali zareagovat. Výsledkem bylo hned několik šancí během deseti minut. Ve 27. minutě se trefil Plášek, který krásně prostřelil domácího brankáře. Poté měli i boršičtí jednu šanci, po rybičce se ale netrefil Nožička. Taktovku utkání pak převzali do své moci hosté.

Druhý poločas zahájila Březová tak, jako ten první. Ve 47. minutě se trefil Pavel Čaňo. V 65. minutě udělala obrana velkou chybu, David Čaňo postupoval na branku a nedal šanci domácímu brankáři - 0:3. V 75. minutě skóroval Uher, když dorazil balón do branky. Po této bránce se utkání spíše dohrávalo.

Nejlepší hráči:         Martin Halík - Pavel Čaňo
Branky:  27. Plášek V., 47. Čaňo P., 65. Čaňo D., 75. Uher J.
ŽK:  38. Kusenda R., 70. Nožička P., 77. Rybnikář I. - 57. a 60. Janků M., 71. Janků D.
ČK:  60. Janků M. (Březová)
Datum utkání:  23.6.2014
Čas výkopu: 16:30