XXII. kolo: Derby s Bystřicí skončilo bezbrankovou remízou

Na stadionu v Bystřici pod Lopeníkem se za krásného počasí odehrálo derby dvou odvěkých rivalů - domácí Bystřice a hostující Březové. Utkání nepostrádalo náboj, šance na obou stranách a ani diváky, kterých přišlo přes stovku. Úvod zápasu patřil domácímu týmu, který měl v prvním poločase tři golové příležitosti. Kubena dokonce nastřelil i tyčku, a když nedali své šance Dornica s Koktavým a na druhé straně ani Kubiš Z., tak se oba týmy rozešly smírně - bezbrankovou remízou.

BYSTŘICE P/LOP.  20.5.2012 16:30HOD.

Sled minut:

5. - Úvod zápasu patřil domácímu týmu. Hosté, ale vždy útočné akce domácího týmu zmařili.

14. - První tutovka zápasu! Koktavý se vyskytl v čisté golové příležitosti, když si prohodil míč mezi dvěma obránci a míč vystřelil do protipohybu brankáře Bruštíka, který nohou míč vyrazil.

19. - Kubena zkusil vystřelit z hranice šestnáctky, jeho střela ale postrádala přesnost.

26. - Hosté z Březové zahrávali rohový kop. Na míč si vyskočil Kubiš Z., ale jeho hlavička těsně minula branku.

34. - Koktavý našel uličkou Kubenu, ten ve vápně vystřelil a trefil tyč Bruštíkovi branky. Míč se odrazil do brankářovi náruče.

39. - Do první šance zápasu se dostal i střelec hostí M. Janků, prošel přes dva obránce, míč si dal na pravou nohu, ale vystřelil jen doprostřed branky.

40. - Tentokrát se v šanci vyskytl Havlík, který se zjevil před brankou hostí a mohl dát i branku. Bohužel trefil jen brankáře.

44. - Koktavý to zkouší ze dvaceti metrů. Jeho střela, ale postrádala razanci.

První poločas končí. Oba týmy jdou do kabin za stavu 0:0.

48. - Hosté začali aktivněji. Majer si vyměnil míč s Pláškem, vystřelil a Novák vyrazil míč na roh. Z následného rohového kopu domácí tým hrozbu odvrátil.

63. - Struhařík našel přesným pasem Zelinku, který si zpracoval míč, obešel dva obránce a vystřelil. Bruštík vyrazil na roh.

71. - Domácí Machala fauluje před velkým vápnem. Míč si staví Majer, ale z 18-ti metrů bránu netrefil.

78. - V dobré příležitosti se vyskytl D. Čaňo, který mohl rozhodnout. Tváří tvář brankáři však posílá míč přímo do brankáře.

86. - Koktavý unikal po pravé straně, kde ho zastavil Kubiš M. a obral ho o míč.

Zápas končí. Derby končí remízou 0:0.

Vyrovnaný zápas a nakonec i spravedlivá remíza. Domácí tým sice mohl jít do vedení Koktavým či Kubenou, avšak ani jeden hráč svoji příležitost neproměnil. Naopak hosty zklamali někteří svoji hráči, kteří zápas úplně vypustili. I proto dnes hosté nevstřelili žádnou branku a zápas skončil bez branek.

ŽK:  16. Miškář V., 31. Janků M. (oba Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  20.5.2012

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Bystřice p/Lop.

Hlavní rozhodčí:  Korolovych Volodymyr (Bánov)

AR1:  Novák Petr (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Bystřice: Novák L. - Brázda V., Kubena P., Blahuš P. (90.+4. Děcký J.), Machala R. - Horňák J., Dornica P., Zelinka P. - Mahdal V., Struhařík L., Koktavý L.

Březová: Bruštík D. - Trecha J., Kubiš M., Kubiš Z., Uher M. (30. Havlík J.) - Popelka L., Miškář V., Plášek V., Čaňo D. - Majer J. (90. Zetík S.), Janků M.

Nejlepší hráči:        Koktavý Ladislav - Kubiš Michal

22.05.2012 21:16:12
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox