XXI. kolo: Reputace TJB je napravena: Zálohu Bojkovic jsme přehráli hladce 3:0

Zápas dvou týmů, které jsou v tabulce ZT sk. B vedle sebe, měl nabídnout velký souboj. Domácí tým, který měl sedm hráčů základní sestavy mimo hru, tak musel řešit zásadní problém - koho postavit? Trenér Majer musel tedy povolat hráče Křeháčka, M. Uhra, Havlíka a Ševčíka, kteří dlouho nehráli. Hostům zase chyběli hráči z A-týmu, který dnes hrál souběžně zápas. Hra obou týmů byla vidět na hřišti a výsledek hovoří za vše. Domácí tým si tak připsal důležité tři body do tabulky, za pohodlné vítězství 3:0.

BŘEZOVÁ, 13.5.2012  16:30HOD.

Sled minut:

5. - Domácí hráči jsou v první vážnější šanci. Popelka zpracoval míč, poslal do brejku Majera, který dobře vystřelil, ale míč těsně minul branku.

19. - Hostující Janíček zahrával standardní situaci z poloviny hřiště, míč letěl s podporou větru přímo do šibenice, ale Bruštík fantastickým zákrokem vyrazil před sebe. Dobíhající Nevěřil napálil míč přímo do brankáře na roh. Z následného rohového kopu hlavičkoval nad břevno Kalina.

26. - Hosté hrají více aktivněji a Martinek nebezpečně vystřelil na Bruštíka. Ten jeho pokus zneškodnil.

29. - I domácí hráči ukázali, že umí hrát fotbal. Majer prodloužil míč na M. Janků, který postupoval z leva na brankáře, ale ten ho vychytal.

36. - Majer mohl otevřít skoré utkání, když mu přihrál M. Janků. Následně postupoval Majer sám na brankáře hostí, jenže míč napálil přímo do něj.

43. Křeháček z pravé strany dává střílený přízemní centr, ale Trecha ani Majer na míč nedosáhli.

Poločas končí. Stav utkání je 0:0.

47. - Křeháček háže daleký aut, míč propadl k Čaňovi, který přihrál M. Janků, ten však branku přestřelil.

48. - Domácí právě vstřelili branku. Domácí tým posílá do vedení Majer, 1-0.

Popelka dostal na pravé straně míč, vnikl do šestnáctky, kde přesně přihrál míč Majerovi, který placírkou doklepl míč do branky.

60. - Domácí právě vstřelili branku. M. Janků zvyšuje vedení domácích, 2-0.

Plášek nakopl míč dopředu, obránce Janíček promáchl, toho využil M. Janků, přehodil brankáře a míč skončil v síti.

63. M. Janků je při chuti. Tentokrát z pravé strany vyslal jedovatou střelu, které chybělo pár centimetrů.

76. - Bruštík dalekým výkopem našel M. Janků, který postupoval z levé strany sám na brankáře, ale moc si zaběhl do strany a z úhlu ho brankář vychytal, vyrazil míč , který Janků nacentroval zpět před branku, ale Majer z malého vápna nedal.

78. - Janků opět v šanci, kdy z levé strany dobře vystřelil, ale brankář jeho střelu vyrazil k Čaňovi, který zkusil vystřelit. Jeho střele chybělo kousek.

79. - Domácí právě vstřelili branku. Další branku přidal Plášek, 3-0.

Majer dostal pas na levé křídlo, přihrál M. Janků, ten vnikl do šestnáctky, kde našel osamoceného Pláška, který dává do prázdné branky gol.

82. - Plášek dostal míč do brejku, udělal si dva hráče, přihrál Čaňovi, který vystřelil, ale brankáře bravurně zasáhl.

88. - Domácí TJB mohl přidat další gol. Tentokrát z rohového kopu, ale Majer trefil hlavou břevno.

Konec utkání. Domácí tým vítězí 3:0.

Zasloužené vítězství a zasloužené tři body domácího týmu. První poločas hráli domácí proti větru a hrálo se ve středu hřiště, kdy měly obě mužstva dobré příležitosti. Druhý poločas se hrálo již na jednu branku, v režii domácího mužstva TJB. Tentokrát však hráči své šance využili, vstřelili branky a vítězství mohlo být i vyšší, kdyby proměnili své stoprocentní šance. Jenže tři body jsou doma a trenér Majer byl se svým výběrem dnes spokojen.

Branky:  48. Majer J., 60. Janků M., 79. Plášek V.

ŽK:  55. Uher M. - 53. Vladár J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  13.5.2012

Čas výkopu: 16:30

Hlavní rozhodčí:  Libosvár Lukáš (Boršice u Blatnice)

AR1:  Janků Josef (laik)

AR2:  Vaňhara Michal (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Kubiš Z., Ševčík T., Uher M. (57. Havlík J.) - Popelka L. (79. Ševčík J.), Trecha J., Plášek V., Čaňo D. - Majer J., Janků M.

Bojkovice B: Kovář M. - Neveselý J., Dolina M., Janíček P., Kuchař M. - Matoušek M., Vladár J., Martinek R., Nevěřil J. - Kalina A., Holík P. (65. Ambroz Z.)

Nejlepší hráči dle admina:          Janků Michal  -  Nevěřil Josef

13.05.2012 22:05:29
3.11.2018 ve 14:30:
TJB vs. Jankovice
XIII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 05. 11. 2018; 18:00 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox