XXI. kolo: DDK: Březová loupila u lídra tabulky

Zápas:  TJ Sokol Horní Němčí vs. TJ Sokol Březová  1:2 (1:1)

Do utkání vstoupili aktivněji hosté, první velkou příležitost spálil hned ve druhé minutě hostující Pomajbík, který přestřelil branku. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez výraznějšího zakončení. Hosté se ujali vedení v 35. minutě, kdy si domácí hráč prodloužil dlouhý nakopnutý míč hlavou za záda Rybnikáře, 0:1. Domácí odpověděli ve 45. minutě, kdy se střelou k tyči prosadil Zámečník, 1:1.

I do druhého poločasu měli lepší vstup hosté, kdy domácí obranou propadl míč a hostující Pomajbík si věděl rady, 1:2. Poté převzali iniciativu domácí hráči, ale v zakončení zklamali. Velkou příležitost měl Bahula, ale skvěle ho vychytal Bruštík. Hosté mohli své vedení zvýraznit v 73. minutě, ale i Rybnikář předvedl své umění. Březovštví si již vedení pohlídali.

Nejlepší hráči:  Petr Rybnikář – Dušan Bruštík
Branky:  45. Zámečník Jo. - 35. Tureček M. (vlastní), 48. Pomajbík D.
ŽK:  35. Zámečník Jo., 61. Malík T., 84. Svadbík J. - 72. Uher J.

Datum utkání:  24.5.2015
Čas výkopu: 16:30