XX. kolo: Změny v sestavě a lepší výkon: Z Popovic vezeme všechny body

Zápas: TJ Družstevník Popovice vs. TJ Sokol Březová  1:3 (1:2)

Začátek utkání se projevil náporem hostí, kteří dali branku již v 9. minutě a to zásluhou V. Pláška. Hosté se soustředili na obranu a podnikali rychlé protiútoky, zvýšení docílili Pomajbíkem ve 22. minutě, David dokol míč do prázdné branky. Kontaktní branku dal ve 40. minutě nádhernou střelou z dvacetipěti metrů Tomáš Tetera.

I v druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale obrana hostí pracovala bez chyb. V 82. minutě si zpracoval dlouhý míč za obranu Michal Janků a prostřelil Mikela potřetí.

Nejlepší hráči: Mikel Jakub – Trecha Jan
Branky:  40. Tetera T. - 9. Plášek V., 22. Pomajbík D., 82. Janků M
ŽK:  38. Tetera T., 90. Šácha P. - 85. Čaňo T.

Datum utkání:  26.4.2015
Čas výkopu: 16:30
Diváci:  74
Stadion:  Popovice

Hlavní rozhodčí: Minařík Vlastimil (Uherský Brod)
AR1:  Pindeš Jakub (Uherský Brod)
AR2: Janků Josef (laik)

Popovice: Mikel J. - Tetera T. (86. Michelfeit V.), Šácha P., Omelka J., Obal M. - Musil O., Mimránek L., Mikulec P. - Mikulčík R., Hladný T., Hanáček J

Březová: Bruštík D. - Smítal Ja., Trecha J., Čaňo D. - Ševčík T., Čaňo T. - Plášek V., Pomajbík D., Majer J., Smítal Jo. - Janků M. (89. Moravčík D.)

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 31. 7. 2018; 20:10 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox