XX. kolo: Záloha Dol. Němčí nám upletla rukavici

Záloha Dol. Němčí nám upletla rukavici

Sobotní zápas na Dolněmčanském stadionu se TJB příliš nevyvedl. V kombinované sestavě, kdy trenérovi chyběli tři hráči základní sestavy, utrpěl náš tým porážku 5-0.

11.4.2011  18:35  BŘEZOVÁ

Duel přinesl zajímavý fotbal s mnoha šancemi na obou stranách, střelecky se ale dokázali prosadit pouze domácí hráči. Skóre otevřel v 11. minutě Daněk, který se po dobře zahraném přímém kopu přesně trefil hlavou. Na jeho zásah o osm minut později navázal Robin Kadlček, který tak načal své velké střelecké představení. Pak se do střelecké listiny sice zapsal znovu Daněk, i tentokrát hlavou, následně už však pálil jenom Kadlček, který dvěma trefami ve druhé půli završil svůj hattrick.

Pozvánka na příští kolo

V příštím, XXI. kole hostíme TJ Podolí. Zápas začíná v neděli 15.5.2011 v 16:30. Hlavní rozhodčí byl delegován Lukáš Fabián.