XX. kolo: Souboj o druhé místo vyzněl pro Popovice

Diváci viděli svižný, technický fotbal. První branku dali v 18. minutě domácí, když z dálky vystřelil Halouzka a Bruštík se marně natahoval. Hosté hrozili nejčastěji z brejků, ale Janků si připsal několik neúspěšných pokusů. Domácí tlačili, ale pohotový Bruštík držel čisté konto.

Druhý poločas začal lépe pro domácí, když vstřelil ve 49. minutě branku Kadlčík. Hosté opět hrozili pouze z brejků. Branky se dočkali v 89. minutě, kdy z levé strany vyslal nechytatelnou střelu Janků.

Nejlepší hráči:         Jiří Halouzka – Dušan Bruštík
Branky:  18. Halouzka J., 49. Kadlčík J. - 89. Janků M.
ŽK:  bez ŽK
ČK:  bez ČK
Datum utkání:  1.6.2014
Čas výkopu: 16:30