XX. kolo: Se Záhorovicemi jsme druhý poločas dohrávali v deseti

Souboj s tým z popředí tabulky, který se netají ambicemi na postup nezačal náš tým dobře. Ještě před výkopem se tým musel nějakým způsobem „polepit", poněvadž trenérovi chybělo pět hráčů základní sestavy. Hosté, ale přesto neodvedli špatný výkon a po boji prohráli 4:0, když druhý poločas hráli jen v desíti lidech (zranil se Josef  Uher, *pozn. autora).

ZÁHOROVICE, 6.5.2012  15:00HOD.

Sled minut:

6. - Domácí právě vstřelili branku. Účet utkání otevírá Jál J., 1-0

Domácí útočili na hosty z pravé strany, Klesnil s Michalčíkem si vyměnili míč a druhý jmenovaný poslal přesný centr na hlavičku Jála, který do protipohybu brankáře dává gol.

7. - Mohlo být vyrovnáno! M. Janků přistrčil míč Majerovi, který těsně minul branku.

9. - Domácí právě vstřelili branku. Trefil se Hamšík Z., 2-0

Domácí svého soupeře vůbec nešetří a v rozmezí 180. sekund dávají další branku, když hosté zaspali na levé straně a nechali osamoceného Hamšíka, který tváří tvář brankáři nezaváhal.

15. - Domácí využívají toho, že jsou hosté rozhozeni a zakládají další protiútok do otevřené obrany hostí. Bahrytsevitch obešel dva hráče, poslal do brejku Michalčíka, který ale selhal a bránu minul.

23. - Hosté jsou po dlouhé době u míče a hned udělali rozruch před brankářem Matějíčkem. Čaňo si vyměnil míče se Z. Kubišem, který přihrál M. Janků, ten vnikl do šestnáctky, ale ve finální fázi mu míč odkopli domácí na roh. Z následného rohového kopu hlavičkoval Majer vedle.

29. - Michalčík je dnes při chuti, přihrává přesně míč Bahrytsevitchu, ten vyzkoušel střelu z dálky, ale na Bruštíka nevyzrál.

36. - Domácí Bahrytsevitch ve velké šanci. Nejprve obešel dva obránce, a poté i brankáře, ale byl už moc v úhlu a trefil jen boční síť.

43. - Hostující Majer sklepl míč M. Janků, který zkusil vystřelit z první. Nádhernou střelu mu vyrazil Matějíček na roh.

První poločas končí. Domácí vedou 2:0.

47. - Domácí právě vstřelili branku. Další branku přidal Klesnil L., 3-0

Jak domácí začali první poločas, tak začínají i ten druhý. Ihned z prvního protiútoku se prosadil Klesnil, který tak definitivně potvrzuje vítězství domácích.

58. - Domácí kapitán Michalčík vyslal za obranu Klesnila, tentokrát ho brankář Brušík vychytal.

65. - Domácí právě vstřelili branku. Trefil se Bahrytsevitch S., 4-0

Hosté úplně rezignovali a domácí hráči si dělají před jejich brankou všechno. Z pravé strany vystřelil Klesnil, bohužel jeho střelu Bruštík neudržel a pro Bahrytsevitche nebyl problém dorazit míč do brány.

72. - Hosté ve velké příležitosti, kdy zahrávali standardní situaci, tak si na míč nejvýše naskočil Trecha, a poslal míč těsně kolem levé tyče Matějíčkovi branky.

78. - Čaňo prokličkoval přes čtyři hráče a poté i vystřelil. Jeho nadějný pokus však Matějíček vyrazil na roh.

84. - Domácí fanoušci se dožadují rukavice. Tu mohl „doplést" Michalčík, ale dnes mu není přáno. Z jasné šance trefil jen brankáře.

89. - Ještě poslední šance domácích na rukavici. Klesnil s Michalčíkem zakombinovali, přihráli Bahrytsevitchi, ten ale trefil hostujícího obránce, a míč se odrazil na roh. Z následného rohového kopu branka nepadla.

Konec utkání. Domácí vítězí 4:0.

Domácí tým svého soupeře z podhůří Bílých Karpat porazil jednoznačným výsledkem 4:0. Vítězství domácího týmu bylo zasloužené a někteří hráči můžou jen držet za hlavu, co v tomto zápase zahodili. Hosté, kteří hráli v kombinované sestavě nepředvedli nejhorší výkon, přesto se museli svému soupeři sklonit a uznat jejich vítězství.

Branky:  6. Jál J., 9. Hamšík Z., 47. Klesnil L., 65. Bahrytsevitch S.

ŽK:  50. Zetík S. (Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  6.5.2012

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Záhorovice

Hlavní rozhodčí:  Mahdal Josef (Bystřice p/Lop.)

AR1:  Gřunděl Jiří (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Záhorovice: Matějíček P. - Krč P., Miloš P., Surý M., Gřunděl J. (56. Kočí Z.) - Denemark J., Jál J. (75. Ondrošek D.), Bahrytsevitch S., Klesnil L. - Hamšík Z. (66. Dvořák P.), Michalčík R.

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Kubiš M., Trecha J., Kubiš Z. - Popelka L., Zetík S., Plášek V., Čaňo D. - Majer J., Janků M.

Nejlepší hráči: Bahrytsevitch Siararey - Čaňo David

10.05.2012 18:08:57
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox