XVIII. kolo: Z Komně vezeme vydřené tři body

Domácí měli první velkou šanci už ve 4. minutě, Kala ale branku netrefil. O dvě minuty později domácí Prchlík po rohu hlavičkoval nad horní tyč Bruštíkovy branky. V 10. minutě zahodil šanci opět Kala. Domácí toho mohli vzápětí litovat, protože hosté z první vážné akce ve 13. minutě skórovali. Po rohu se nejlépe orientoval Michal Janků a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Minutu před půlkou Čaňo zvýšil na poločasových 0:2.
Po poločasové bouři v domácí kabině nastal pro domácí obrat k lepšímu. V 56. minutě po trestňáku Prchlík hlavou překonal Bruštíka – 1:2. Od tohoto okamžiku domácí hosty tlačili, ale vyrovnat se jim už přes velkou snahu nepodařilo.

Nejlepší hráči:        Jan Urbánek – Dušan Bruštík
Branky:  56. Prchlík J. - 13. Janků M., 44. Čaňo D.
ŽK:  61. Machara P. - 11. Maršálek M.
ČK:  bez ČK
Datum utkání:  18.5.2014
Čas výkopu: 16:30