XVIII. kolo: Se základní třídou jsme se rozloučili 12-ti gólovým výpraskem na půdě Rudic

Poslední zápas v ZT sk. B, ročník 2012/13 sehráli fotbalisté Březové na půdě posledních Rudic. Hosté si chtěli v posledním zápase v ZT spravit střeleckou chuť a rozloučit se s působením v základní třídě.

Od úvodních minut hráli hosté prim, ale zuby si mohli vylámat na fantasticky chytajícím Karlu Baželovi, který přiváděl hostující útočníky k šílenství. Jeho kouzlo však v druhém poločase opadlo, a nakonec jeho tým prohrál 12:0.

RUDICE, 22.6.2013 16:30HOD.

Domácí hráči nastoupili proti vítězi ZT sk. B s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. Od prvních minut hosté domácí tým zatlačili a začali dobývat domácí branku. Nejprve v 5.min. vychytal Pomajbíka Bažela, a posléze vychytal i Majera, kteří měli stoprocentní šance! De facto celý první poločas hosté dobývali Baželovu branku, který přiváděl hostující útočníky k šílenství. Avšak na dvě střely brankář nedosáhl a to na Majerovu z 18.min. a D. Janků ze 43.min. I proto šli hosté do kabin za „mírného" vedení 2:0.

Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Ihned ve 46.min. se prosadil M. Janků a Baželovo kouzlo rázem pominulo. Domácímu týmu evidentně odešla fyzička a hostům nestačili. Do konce druhého poločasu přidali hosté dalších devět branek a zaslouženě vyhráli 12:0. Za hosty se blýskli čtyřmi brankami Pomajbík a M. Janků.

Branky: 46., 56., 67. a 87. Janků M., 52., 57., 78. a 82. Pomajbík D., 18. a 84. Majer J., 43. Janků D., 72. Čaňo D.

ŽK: 21.Gavenda P., 68. Jurásek M. - 86. Janků M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  22.6.2013

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  60

Stadion: Rudice

Hlavní rozhodčí:  Masař Josef (Uherský Brod)

AR1:  Lukáš Ondřej (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Rudice: Bažela K. - Gavenda P., Tomaštík J., Hurbiš P., Priessnitz P. - Řezníček T., Křapa M., Mánek J., Jurásek M. - Sviták J., Kubáň P.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Kubiš M., Mudrák P., Popelka L. (46. Miškář V.) - Trecha J. (57. Čaňo D.), Janků D., Uher J. (56. Plášek V.) - Pomajbík D., Majer J., Janků M.

24.06.2013 23:36:09
17. 6. 2018 v 15:00:
TJB vs. Slavkov
2:1 (2:0)

XXVI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 19. 6. 2018; 20:40 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox