XVIII. kolo: Neproměněné šance nás stály ztrátu bodů a asi i postup

Zápas: ZD Rozvoj Záhorovice vs. TJ Sokol Březová 3:3 (2:2)

Z obou stran bylo utkání velmi bojovné. Ve 21. minutě se domácí dostali do vedení, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Kročil a dorážkou otevřel skóre - 1:0. Ve 24. minutě zaskočení hosté chybovali v obraně, toho využil Nášel a hlavou zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě po přihrávce Pláška Pomajbík přízemní střelou snížil - 2:1. Hosté byli nadále aktivní a podařilo se jim vyrovnat Křeháčkem - 2:2.

V 53. minutě udeřili hosté. Janků utekl domácí obraně a prudkou střelou překonal domácího gólmana. Domácí bojovali i nadále a v 69. minutě po zaváhání hostující obrany vyrovnal na konečných 3:3 Polanský.

Nejlepší hráči:  Richard Michalčík - Pavel Čaňo
Branky: 21. Kročil T., 24. Nášel V., 69. Polanský I. - 30. Pomajbík D., 33. Křeháček M., 53. Janků M.
ŽK: 40., 55. Nášel V., 73. Jál J. - 32. Čaňo D.
ČK: 55. Nášel V. (Záhorovice)