XVIII. kolo: Hosté nenavázali na remízu s lídrem tabulky. Z Hradčovic si odvezli rukavici

Hosté z Březové chtěli navázat na remízu z minulého týdne, kterou vybojovali s vedoucím celkem zálohy Dolního Němčí. Bohužel se jim od prvních minut nedařila kombinace, přihrávky, prostě nic… Ke vší smůle hostí, se dařilo domácímu celku. Na co sáhli to jim vyšlo, když z minima střel dali pět branek.

HRADČOVICE, 22.4.2012  16:00HOD.

Sled minut:

7. - Domácí právě vstřelili branku. Trefil se Pochylý M., 1-0.

Domácí hráči využili chyby hostujícího hráče ve středu hřiště a míč se dostal do vápna k osamocenému Pochylému, který vystřeli a před brankářem míč skočil, který skončil v síti.

16. - Hosté poprvé ve vážnější šanci. Trecha vyslal míč za obranu na M. Janků, který potáhl míč do vápna, avšak vystřelil nepřesně.

19. - D. Janků při míči. Vyzkoušel pozornost brankáře z 25.-ti metrů. Ten však jeho pokus zneškodnil.

26. - Mikulec je dnes při chuti a pohrává si s hostujícími hráči. Tentokrát však jeho pokus obránci zneškodnili.

33. - Domácí právě vstřelili branku. Z přímého kopu vymetl pavučinu Mikulec, 2-0

Domácí budou zahrávat standardní situaci po faulu jednoho hráče z hostí. Míč si postavil Mikulec a z dvaceti metrů vymetl přesně pavučinu a zvyšuje náskok domácích.

38. - Domácí při střelecké chuti. Z dobrých třiceti metrů to zkouší  Hlaváč, ale brankář Bruštík byl na místě.

45. - Domácí právě vstřelili branku, z levé strany se prosadil Mikulec, 3-0.

Mikulec potáhl míč po levé straně, vnikl do vápna, kde obešel domácí zadáky a z nulového úhlu vystřelil k bližší tyči a míč skončil v bráně.

45. +1. - Hosté ihned z rozehrávky jdou do útoku. M. Janků si vyměnil míč s P. Čaňo, ten mu ho vrátil, Janků potáhl, přihrál do běhu Čaňovi, který tváří v tvář brankáři svoji šanci zahodil.

První poločas končí. Domácí vedou 3-0.

49. - Začátek druhého poločasu svědčí hostům. Ti na domácí vlétli a v první vážnější šanci se vyskytl Majer. Bohužel z malého vápna přestřelil branku.

57. - M. Janků opět při míči. Obešel přes dva obránce, nacentroval, avšak k míči se žádný z hostujících hráčů nedostal.

60. - Domácí právě vstřelili branku, další branku přidává Pochylý, 4-0

Hosté špatně zahráli míč v obraně, když ho nedokázali odkopnout, a nejlépe se ve vápně zorientoval Pochylý, který přidává další branku - svoji druhou v zápase.

65. - Domácí právě vstřelili branku, ze třiceti metrů se prosadil Horák, 5-0

Neuvěřitelné! Tak by se dala vystihnout hra domácích hráčů. Na co sáhnou z toho je branka! Horák zkusil vystřelil z velké dálky, a míč trefil přesně k pravé tyči Bruštíkovi branky!

69. - Největší šance hostí. Z přímého kopu trefil Majer břevno!

73. - Další šance hostí. Tentokrát stáhl na jeho zrodu Uher, který prokličkoval míč třemi hráči, přihrál Majerovi, ten centruje míč do vápna, kde vznikl závar, ze kterého se ale nejlépe zorientovali domácí a míč odkopli do bezpečí

79. - Hosté hrají jen směr útok a na obranu myslí sporadicky. Tentokrát měli štěstí, že jim domácí nepřidali další branku, neboť to zbytečně až moc překombinovali a hosté se stačili vrátit

86. - Zápas se již v klidu dohrává. Hosté mají ještě jednu šanci, když zahrávají rohový kop, na který vyskočil Uher. Jeho hlavičku však brankář zneškodnil.

Konec zápasu. Domácí získávají tři body, za vítězství 5:0.

Bohužel hosté z Březové na svého soupeře nestačili. Dnešní výkon, se v porovnáním s tím z minulého týdne proti Dolněmčí, nedá srovnat! Dnes to bylo sto a jedna. Hosté své šance neproměnili a naopak domácím se dařilo vše na co sáhli a po zásluze zvítězili.

Branky:  7. a 60. Pochylý M., 33. a 45. Mikulec D., 65. Horák P.

ŽK:  42. Mikulec J., 50. Rosík V. - 21. Uher J., 38. Kubiš Z.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  22.4.2012

Čas výkopu: 16:00

Stadion: Hradčovice

Hlavní rozhodčí:  Ševčík Igor (Staré Město)

AR1:  Hlaváč Vladimír (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Hradčovice: Daněk S. - Mikulec J., Rosík V. (77. Pochylý V.), Urubčík Z., Nevařil J. - Pochylý M., Mikulec D., Horák P., Pijáček L. - Hlaváč V., Moštěk M. (46. Ančinec P.)

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Kubiš M. (46. Majer J.), Kubiš Z., Podškubka V. - Čaňo P., Trecha J., Miškář V., Čaňo D. - Janků D. (56. Zámečník P.), Janků M. (85. Havlík J.)

Nejlepší hráči dle admina:   Mikulec Dalibor - Uher Josef

22.04.2012 22:20:41
22. 4. 2018 v 15:00:
TJB vs. Kněžpole
XVIII. kolo Okresního přeboru
14. 4. 2018 v 16:00:
O. N. Ves vs. TJB

XVII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Ostrožská Nová Ves
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 17. 4. 2018; 22:45 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox