XVII. kolo: S lídrem tabulky jsme uhráli cenný bod

Měla to být jednoznačná záležitost vedoucího týmu, který zavítal na březovské Zelničky. Místo toho to byl urputný boj, s obrovským nábojem do hry a pro diváka oku lahodný fotbal, s množství šancí. Vedoucí mužstvo se s domácím týmem celý zápas trápilo a když prohrávalo od 66.min. 1:0, tak se nad nimi stahovaly mračna. Alespoň cenný bodík zachránil hostům v 73.min. Mikulec.

BŘEZOVÁ, 15.4.2012  16:00HOD.

Sled minut:

12. - Hosté domácí tým zatlačili na jejich polovině a Daněk se vyskytl v dobré střelecké příležitosti. Bruštík jeho pokus zlikvidoval.

18. - Hosté jsou stále při chuti a domácí tým přehrávají kombinační hrou. Ti si ale hrají svůj offside-systém a hosty tak vždy vyšachují ze hry.

26. - První příležitost domácích a hned z toho mohla být branka. Domácí Janků M. dostal pas za obranu, potáhl po levé straně a vystřelil na zadní tyč. Míč však ani skluzem nezasáhl domácí Majer a míč je tak v zámezí.

29. - Hostující Kadlček při balonu. Přihrál Daňkovi, ten vyslal Světinského, kterého ale fauluje Čaňo. Z následné standardní situaci zahrává Stojaspal, ale míjí branku.

36. - Domácí tým zakládá protiútok po levé straně, když D. Čaňo potáhl, narazil si míč s M. Janků, ten mu jej vrátit, nacentroval do šestnáctky hostí, kde vznikl závar před brankou, ale hosté jej nakonec odvrátili.

39. - Hosté mohli otevřít stav utkání. Domácí obrana zahrával svůj offside systém, avšak nepočítala s hráči z druhé vlny, a Daněk se řítil sám na brankáře. Ten jeho solo bravurně zlikvidoval.

První poločas končí, stav utkání je 0:0.

51. - Hosté navazují na první poločas. Z pravé strany zatáhl míč Kadlček, nacentroval do vápna, jenže Daněk na něj nedoskočil.

59. - Velká šance hostí! Kadlček centruje míč do vápna, a Mikulec z malého vápna přestřelil!

66. - Domácí právě vstřelili branku, stav utkání otevírá M. Janků, 1-0!

Nedáš - dostaneš! Hosté zahrávali rohový kop, domácí míč vykopli, Trecha nakopl míč na M. Janků, který vnikl mezi dva obránce, kteří si dávali tak dlouho přednost, až toho využil Janků a přeloboval brankáře hostí Kadlčka J.!

69. - Domácí hráči jsou na koni a D. Čaňo přešel přes čtyři hráče až před velké vápno. Bohužel místo střely volil nepochopitelně přihrávku a hosté se míče zmocnili.

73 . -Hosté právě vstřelili branku, vyrovnává Mikulec M., 1-1.

Hosté přeci jen vyrovnávají. Ze standardní situace, se míč dostal až k Milulci, který využil závaru před brankou a vyrovnává stav utkání.

79. Hosté chtějí tři body jako sůl, avšak domácí jsou proti! Daněk má dnes smolné utkání, poněvadž ani teď nevyužil svoji střeleckou techniku a branku nedal.

86. - Kadlček napřáhl ze dvaceti metrů, a Bruštík svým fantastickým zákrokem zachránil domácí, když tuto střelu vyrazil na roh.

89. - Střídající D. Janků mohl rozhodnout, když potáhl míč po pravé straně, avšak neměl tu správnou rychlost a hostující obránci mu míč berou.

90. - Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

Zápas končí, TJB vs. Dolní Němčí B  1:1!

Skvělé utkání a hlavně skvělý výkon podali domácí hráči, kteří dali do zápasu vše. Ikdyž hosté byli fotbalovější a lepším týmem, tak na domácí TJB nenašli recept. Nutno podotknout, že se dnes zaskvěl svými zákroky brankář Bruštík, který měl na remíze velkou zásluhu! V konečném znění: Pro hosty ztráta, protože chtějí postupovat, a pro domácí cenný zisk bodíku.

Branky:  66. Janků M. - 73. Mikulec M.

ŽK:  83. Janků M. - 26. Světinský A., 69. Stojaspal Mi.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  15.4.2012

Čas výkopu: 16:00

Hlavní rozhodčí:  Klvaňa Dušan (Uherské Hradiště)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2:  Daněk Libor (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Kubiš M., Kubiš Z., Podškubka V. - Čaňo P., Miškář V. (80. Havlík J.), Trecha J., Čaňo D. - Majer J. (89. Janků D.), Janků M.

Dol. Němčí B: Kadlčík J. - Salát J., Ježek P., Zimčík L., Kadlček R. - Světinský A., Stojaspal Ma., Stojaspal Mi.,  Mikulec M. - Daněk L., Pěrka S.

Nejlepší hráči dle admina:  Bruštík Dušan - Kadlček Robin

22.04.2012 22:24:58
23. 9. 2018 v 15:00:
TJB vs. Vlčnov
VII. kolo Okresního přeboru
16. 9. 2018 v 15:00:
Ostr.N.Ves vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Ostrožská Nová Ves

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox