XVII. kolo: Hosté z sahali po bodu, nakonec odjeli s prázdnou

Domácím vyšel nástup a již ve 4. minutě dal vedoucí branku utkání Michal Janků. O dvě minuty později to bylo už 2:0, branku dal pro změnu Dominik Janků. Hosté ve 14. minutě snížili Cmolem na 2:1 a začalo se jim dařit, ve 35. minutě opět Michal Cmol dal branku a  vyrovnal na 2:2. Domácím vyšel ve druhém poločase opět nástup.
Ve 47. minutě vstřelil Dominik Janků třetí a svoji druhou branku, o dvanáct minut později přidal čtvrtou branku a svoji druhou branku Michal Janků. Nutno podotknout, že se hrálo za neustálého deště na velmi těžkém terénu.

Nejlepší hráči: Dušan Bruštík - Lukáš Bahula
Branky: 4. a 59. Janků M., 6. a 47. Janků D. - 14. a 35. Cmol M.
ŽK: 65. Čaňo P. - 41. Chmelina J., 56. Malík T.