XVI. kolo: Záloha Hluku si odvezla ze Zelniček půltucet branek

XVI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Spartak Hluk B  6:2 (0:1)

Do utkání lépe vstoupili domácí, když ve 4. minutě Pomajbík přestřelil branku. Ale v probíhající 20. minutě už diváci viděli branku, kdy hostující Kryl se trefil jako první, 0:1.

Ve druhém poločase hosté zvýšili náskok hráčem Sabo, 0:2. Domácí se branky dočkali v 60. minutě, kdy Uher snížil na 1:2. V 63. minutě kopali domácí roh a Uher vyskočil nejvýše a hlavou srovnal na 2:2. Domácí kopali přímý kop v 68. minutě a míč přímo zapadl do branky, autorem byl Čaňo, 3:2. Přišla 71. minuta a domácí Křeháček kopl ze své poloviny balón, který zaplachtil a spadl až do brány, 4:2. Šest minut před koncem zvyšoval hlavou domácí Vojtek na 5:2. V 88. minutě se prosadil i Pomajbík technickou střelou, která skončila v šibenici, 6:2.

Nejlepší hráči:  Josef Uher – Nguntual Tum Thang

Branky:  60. a 63. Uher J., 68. Čaňo P., 71. Křeháček M., 84. Vojtek J., 88. Pomajbík D. – 20. Kryl V., 48. Sabo J.

ŽK:  53. Pomajbík D., 62. Čaňo D. (oba Březová)

Datum utkání:  8. 4. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  60

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Kunovice)

AR1: Vojtěch Jahoda (Nivnice)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. – Havlík J., Uher J., Křeháček M. (86. Matějíček P.), Čaňo D. – Kejkrt D., Trecha J., Čaňo P. (83. Smítal Ja.), Smítal Jo. – Pomajbík D., Vojtek J.

Hluk B: Pěnčík V. – Vozár P., Sabo J., Nguntual Tum Thang, Machala J. – Loutocký E., Kuřina P., Kryl P., Klabačka J. (80. Straka J.) – Blaško R., Abrhám R.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 23. 4. 2018; 21:15 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox