XVI. kolo: TJB si otevřela v druhém poločase v Suché Lozi střelnici

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Blíže k vedoucí brance byli domácí, ale Plessnerova střela skončila na tyči. Po obrátce domácí drželi s favoritem krok pouze deset minut. U první branky neměl čisté svědomí domácí gólman, když mu míč proletěl pod rukou. To hosty nakoplo a domácí obrana se sesypala jako domeček z karet. Na sedm branek stačilo Březovským pouze dvacet minut. V závěru domácí nastřelili dvakrát břevno, aspoň čestný úspěch nakonec zařídil Straňák.

Zdroj: slovacky.denik.cz

SUCHÁ LOZ, 9.6.2013 15:00HOD.

Branky:  85. Straňák L. - 52. Čaňo D., 53. a 68. Pomajbík D., 55. a 62. Janků M., 70. a 79. Majer J.

ŽK: 24. Vítek F. - 21. Uher J., 32. Janků D.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  9.6.2013

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  130

Stadion: Suchá Loz

Hlavní rozhodčí:  Libosvár Lukáš (Boršice u Blatnice)

AR1:  Mahdal Jiří (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Suchá Loz: Mahdal P. - Velecký Z., Staroba O., Mahdal M., Bradáč J. - Bujáček V., Kliment To., Vítek F., Plessner O. - Straňák L., Máčalík M.

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Trecha J., Ševčík T. (38. Mudrák P.), Kubiš M. - Čaňo P. (61. Majer J.), Plášek V., Janků D. (65. Popelka L.) - Pomajbík D., Janků M.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox